Balkon lub taras w stylu greckim

Balkon lub taras w stylu greckim

Jeżeli macie do dyspozycji jedynie niewielki balkonik, jednak marzycie o miejscu, w którym poczujecie się swobodnie, w którym odpoczniecie to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca. Dziś pomysł na balkon w stylu greckim, który z całą pewnością skradnie Wasze serca.

Zaprojektuj balkon w stylu greckim

profil okapowy prosty do tarasuNa samym początku, aby spełnić marzenie o balkonie pełnym kwiatów i miejscu do odpoczynku, musimy uporać się z powszechnymi problemami związanymi z posiadaniem balkonu. Typowe problemy to przeciekanie balkonu lub tarasu oraz odpadanie płytek, na pomoc przychodzi profil okapowy prosty do tarasu, lub innego rodzaju profil, który pomogą Wam dokładnie dobrać do Waszych potrzeb fachowcy, którzy się tym zajmują. Co kojarzy nam się ze stylem greckim? Biel! I od tego właśnie zacznijmy, niech nasz balkon lub taras będzie biały, tak aby pojaśniało! Wyposażmy nasz balkon lub taras w białe, bardzo wygodne, idealne do wypoczynku meble. Biały kawowy stoli i wygodne białe fotele lub, jeżeli mamy trochę więcej miejsca leżaki. Parasol, który osłoni nas od słońca i nada iście greckiego stylu. Możecie również pomyśleć o hamaku, który doskonale wpasuje się w klimat Grecji. Bardzo ważna sprawa, to intymność, dlatego zadbajcie o nią poprzez zamontowanie parawanu, może być drewniany, myślę, że ten wybór będzie najbardziej praktyczny. Oprócz bieli, niech będzie niebiesko, umiejętnie wprowadźcie ten kolor poprzez poduszki i błękitne kwiaty.

Postawcie na pelargonie, posadźcie w donicach drzewka oliwne, będziecie zaskoczeni jak pięknie można urządzić tak niewielką przestrzeń. Cudownie sprawdzą się różnego rodzaju lampiony, czy lampki, które zapalone letnim wieczorem, przy akompaniamencie greckiej muzyki i wina pozwoli Wam na boski relaks i odpoczynek na najwyższych poziomie.

Close Menu