Błyszczące lakiery hybrydowe

Błyszczące lakiery hybrydowe

W lakierach do paznokci zdecydowanie lubię ich różnorodność. Na paznokciach można uzyskać naprawdę ciekawe efekty i zrobić sobie bardzo ciekawe zdobienia. Tak jak w przypadku kosmetyków do twarzy, tak i wśród lakierów hybrydowych (bo takie teraz używam) mam swoich ulubieńców.

Lubię hybrydowe lakiery o intensywnych kolorach

błyszczące hybrydowe lakiery do paznokciMam dwa dość duże pudełka pełne lakierów hybrydowych i akcesoriów do nail artu. Moim ulubionym rodzajem lakierów są zdecydowanie błyszczące hybrydowe lakiery do paznokci, co z pewnością widać po tym jak często maluję nimi swoje paznokcie. Uważam, żę błyszczące paznokcie są bardzo modne. Dla mnie błyszczące paznokcie hybrydowe to nie tylko takie lakiery, które zawierają w sobie np. drobinki brokatu ale też i zwykły lakier, którego kolor jest tak dobrze napigmentowany i żywy, że aż błyszczy. Tak jak w zwykłych lakierach również przy hybrydach nie wszystkie lakiery mają bardzo intensywny kolor i czasami potrzeba nawet trzech warstw by kolor był dobrze widoczny. Takich lakierów zdecydowanie unikam. Jednakże jeżeli już trafi mi się taki lakier to zawsze po skończeniu malowania nakładam na paznokieć nabłyszczający top coat. Ogólnie nawet zwykły top coat potrafi bardzo ładnie podkreślić efekt mocnego i błyszczącego koloru, nawet w przypadku lakieru, który już sam w sobie jest intensywny. Wspominając o błyszczących lakierach nie mogę nie wspomnieć o efektach jakie dają pyłki – nie ma chyba bardziej błyszczącego manicure niż pyłek holograficzny albo taki dający efekt lustra na paznokciach.

Chociaż mam w domu top coat, który sprawia, że paznokieć staje się matowy to szczerze mówiąc w ogóle go nie używam. Paznokcie matowe podobają mi się u innych ludzi ale u mnie ten efekt nie wygląda dobrze i jakoś do mnie nie pasuje. W tym tygodniu nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam kilkach nowych błyszczących lakierów hybrydowych.

Close Menu