Brat pracuje w sklepie i sprzedaje krzesła, stoły i hokery

Brat pracuje w sklepie i sprzedaje krzesła, stoły i hokery

Mój brat poszukiwał pracy. Udało mu się na chwilę obecną zaczepić w sklepie. Pracuje jako sprzedawca i jest na okresie próbnym. Właściciel powiedział, z e umowa zostanie przedłużona jeśli będzie dobrze wykonywał swoje obowiązki.

Hokery wprowadzone do sprzedaży

hokeryMusi doradzać klientom w wyborze, w sklepie można kupić różne meble. Krzesła do jadalni a także stoły są najczęściej wybierane przez klientów. Stoły do jadalni są od najlepszych producentów. W sklepie jest szeroki wybór jeśli chodzi o kolory i wzory. Właściciel zamawia towary od różnych dostawców żeby klienci, którzy robią zakupy mieli wybór jeśli chodzi o towary i ich ceny. Właściciel wprowadził do sprzedaży także znakomitej jakości hokery. Na początek zamówił kilka sztuk bo nie był pewny czy klientom się one spodobają. Okazało się, ze był to strzał w dziesiątkę. Mojemu bratu w ciągu jednego dnia udało się sprzedać osiem sztuk, które zostały zamówione. Poszedł do właściciela żeby powiedzieć, że można zamówić więcej hokerów bo na pewno będą się sprzedawać. Właściciel akurat przeglądał katalogi z kominkami. Nowoczesne kominki są bardzo popularne i brat się na nich zna. Kominki nowoczesne muszą być zamontowane przez specjalistę. Brat zaproponował szefowi swojego kolegę, który działa w tej branży. Szef chce kominek założyć siebie w domu, który właśnie buduje. Kompletnie nie zna się na tej branży i chętnie skorzysta z pomocy specjalisty. Właściciel podziękował bratu za pomoc i pogratulował motywacji, którą cechuje się w pracy wykonując swoje zadania. Powiedział, że na pewno umowę mu przedłuży żeby się nie martwił o to. Krzesła do jadalni już dawno się tak dobrze w sklepie nie sprzedawały.

Mój brat podobno ma dar i jest idealnym sprzedawcom. Brat bardzo ucieszył się i podziękował za pochwały. Zawsze w niego wierzyłam i wiedziałam że sobie poradzi.