Ceny czyli niedroga renowacja felg

Ceny czyli niedroga renowacja felg

Podobno śląsk słynie z bardzo dobrych warsztatów samochodowych. Taka na przykład renowacja felg jest podobno nawet o połowę tańsza niż wykonana w innym miejscu. Także malowanie proszkowe jest tanie.

Renowacja felg i konkurencyjny cennik

renowacja felgNawet jeśli mamy duży element do pomalowania, czy nawet cały samochód, czy też potrzeba jest nam niedroga renowacja felg-opole to warto przyjechać na śląsk i wydać nawet na benzynę skoro ceny są tu tak konkurencyjne.A piaskowanie karoserii jest wtedy darmowe przy malowaniu całego samochodu. Jestem bardzo ciekawa dlaczego ceny za te same usługi potrafią kosztować tak zróżnicowanie. Pytałam się mojego mechanika, który twierdzi po prostu, że oszczędzają na materiałach. Jednak wydaje mi się to nie do końca prawdą. Bo przecież ludzie z całej niemal Polski nie przyjeżdżali by tam by zrobić sobie samochód w gorszy sposób. Tak jest niestety ze wszystkim. Na przykład idąc do fryzjera do miejscowości przy zachodniej granicy możemy liczyć się z tym, że zapłacimy nawet trzy a może i nawet cztery razy drożej. Tak samo jest niestety z dentystami. W miejscowościach przygranicznych takie usługi są nastawione w większości na klienta zagranicznego. Jednak cierpią na tym mieszkańcy, którzy chcieliby być obsługiwani w normalnych cenach. A nie cenach przeliczonych na euro czy dolara. Wiadomo, ze każdy chce zarobić. Ale wiadomo też, że nie może być wszystko kosztem mieszkańców.

I tak mieszkańcy tych miejscowości przygranicznych zmuszeni są robić zakupy, czy tez pójść do fryzjera czy do dentysty gdzieś indziej, gdzie ceny są bardziej dostępne dla przeciętnego Kowalskiego.

Close Menu