Ciekawy film reklamowy

Ciekawy film reklamowy

Marzył nam się film reklamowy dla naszej firmy, ale faktycznie byliśmy dość małym przedsiębiorstwem, które musiało dbać i liczyć się praktycznie z każdą złotówką. Z jednej strony faktycznie nie ma w tym nic dziwnego, gdyż praktycznie każda firma na początku nie ma za dużo pieniędzy na reklamę.

Reklama przy pomocy filmu

produkcja filmów promocyjnychZ drugiej produkcja filmów reklamowych wydawała nam się na tyle ciekawa, że postanowiliśmy odłożyć trochę pieniędzy i zgłosić się do wybranej przez nas agencji filmowej za parę miesięcy. Dzięki temu mieliśmy już wszystko zaplanowane – aktorów, którzy będą grali w naszym filmie promocyjnym, potrzebne rekwizyty już komplet liśmy i faktycznie wszystko wyglądało bardzo ciekawie. Produkcja filmów promocyjnych ma to do siebie, że przebiega dość sprawnie, zwłaszcza zlecona firmie, która zna się na tym temacie. My wybraliśmy akurat taką firmę, która posiada spore doświadczenie i wiedziała, jak to wszystko działa i jak ugryźć temat filmów reklamowych. Produkcja filmów reklamowych wydawała się być bardzo dobrym pomysłem dla nas i mieliśmy już nawet pomysł, jak skorzystamy z takich filmów. Przed wejściem do naszego biura będzie stał duży ekran, na którym będzie leciał film w pętli, a także umieścimy go w mediach społecznościowych oraz być może jako reklamę sponsorowaną na popularnej stronie odtwarzającej filmy. Produkcja filmów reklamowych na pewno jest bardzo ciekawym tematem i zdajemy sobie z pracownikami sprawę, że za dużo jeszcze o tym nie wiemy.

Co jak co, ale to firma jednak powinna wiedzieć o tym wszystko, a my jedynie jesteśmy klientami, którzy płacą odpowiednie pieniądze z takie usługi. Dzięki temu każdy robi to, na czym zna się najlepiej, a filmy reklamowe dzięki temu są połączeniem jakości i wartości merytorycznej.

Close Menu