Czym jest greenbox?

Czym jest greenbox?

Green box, czyli inaczej urządzenie wykorzystywane w fotografii, a bardziej tło, które najczęściej tworzone jest z papieru oferowane jest przez naszą firmę jako dodatek do codziennej pracy fotografów. Początkujący fotografowie może i nie wykorzystują takich narzędzi do codziennej pracy, jednakże koniec końców na pewno będą zainteresowani kupnem green boxa, aby móc realizować coraz to bardziej skomplikowane projekty dla klientów.

Możliwości, jakie daje greenbox

greenbox Warszawa

Greenbox przydaje się przede wszystkim przy tworzeniu materiałów filmowych, dzięki czemu można bezstratnie wycinać rozmówcę oraz aktora, a następnie przenosić go na inne tło wedle uznania i ogólnie przyjętej koncepcji. Greenbox Warszawa wynajmowany jest także przez naszą firmę, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nie są to tanie rzeczy i chcemy dostosować swoją ofertę indywidualnie pod każdego klienta. Posiadam również takie produkty na sprzedaż, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że zakupiony produkt będzie spełniał ich najwyższe oczekiwania. Greenbox z Warszawy sprzedajemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i otworzyliśmy ostatnio punkt internetowy, dzięki czemu klient nie ruszając się z domu może wybrać green box dowolnej wielkości, czy kształtu, gdyż i takie posiadamy w swojej ofercie. Staramy się jak najbardziej ją rozszerzać głównie z tego względu, że białe, iż nasi klienci, czyli fotografowie mają z dnia na dzień coraz większe zapotrzebowanie oraz wymagania.

Oferujemy do każdego greenboxa również specjalny pokrowiec, dzięki czemu jest możliwe łatwe jego przenoszenie w dowolne miejsce w zależności od tego, gdzie ma odbyć się sesja zdjęciowa. Najczęściej jednak fotografowie posiadając własne studio fotograficzne właśnie tam umieszczają takie greenboxy i korzystają z niego przy okazji różnych sesji zdjęciowych.

Close Menu