Czym jest home staging?

Przygotowywaniem domów do sprzedaży zacząłem interesować się już na studiach architektonicznych, gdzie miałem między innymi zajęcia z projektowania i dekorowania różnego rodzaju wnętrz. To pozwoliło mi stwierdzić, że bardzo dobrze czuję się w tej dziedzinie i z tym chciałem wiązać swoją przyszłość głównie dlatego, że ta praca daje mi niesamowitą swobodę w działaniu i pracę z bardzo dobrymi jakościowo produktami do wnętrz.

Drogie mieszkania wystawiane na sprzedaż

home staging przed sprzedażą w TrójmieścieDrogie mieszkania, które możecie znaleźć na popularnych portalach ogłoszeniowych zdecydowanie potrzebują mojej pomocy. Nikt przecież nie kupuje niczego bez spojrzenia na zdjęcia, a te powinny być w przypadku dowolnego ogłoszenia wykonane bardzo dobrze. Co jeśli same zdjęcie nie wystarczy w przypadku sprzedaży mieszkania, które jednak jest o wysokim standardzie, na który nie każdego stać? W takich sytuacjach do akcji wkraczam ja dekorując je odpowiednio i dbając o wszystkie szczegóły – to właśnie home staging przed sprzedażą w Trójmieście. Zgłaszają się do mnie deweloperzy z dużym doświadczeniem w sprzedaży, którzy posiadając wiele mieszkań w swojej ofercie chcą się szybko ich pozbyć i przekazać klientom. Jednakże zdecydowanie szybciej mieszkania, jak i inne produkty się sprzedają, gdy ogłoszenie jest opatrzone bardzo dobrym jakościowo zdjęciem, które przedstawia niezwykłe detale w mieszkaniu i najważniejsze jego cechy.

Home staging przed sprzedażą w Trójmieście oferowany jest również przez moją konkurencją, która również bardzo dobrze odnajduje się w urządzaniu mieszkań. Jeśli widzicie ogłoszenie, które posiada zdjęcia mieszkania, które wygląda jak z okładki czasopisma, możecie być pewni, że maczałem w tym palce, gdyż home staging przed sprzedażą w Trójmieście pełni dużą rolę.

Close Menu