Dobrze oświetlone ulice dzięki precyzyjnemu Programatorowi

Dobrze oświetlone ulice dzięki precyzyjnemu Programatorowi

 

Poprawne i oszczędne oświetlenie to bardzo ważna kwestia. Tworząc system oświetlenia ulicznego trzeba pamiętać, aby lampy włączały się o określonych porach i wyłączały, gdy nie jest konieczne, aby je używać. Do tego służy wiele urządzeń sterujących, które zapewniają odpowiednie zarządzanie całą siecią oświetleniową.

Cechy najlepszego Cyfrowego Programatora Astronomicznego

precyzyjny Cyfrowy Programator AstronomicznyProgramator Astronomiczny nadaje się idealnie, jako sterownik oświetlenia ulicznego. Pozwala on na poprawne jego włączanie oraz wyłączanie. Korzysta z góry ustalonej tablicy wschodów i zachodów słońca wraz z poprawkami użytkownika, dzięki czemu godziny włączania i wyłączania lamp są dopasowane do pory dnia. Precyzyjny Cyfrowy Programator Astronomiczny to alternatywa dla często wykorzystywanych wyłączników zmierzchowych, ponieważ jest on niemal bezobsługowy oraz pozwala zoptymalizować wydatki, które przeznaczone są na oświetlenie. Jedyną rolę, jaką do odegrania ma użytkownik poza wprowadzeniem poprawek do tablicy, jest odpowiednie zaprogramowanie i zamontowanie urządzenia w szafie oświetleniowej. Programowanie zachodzi przy pomocy przycisków sterownika lub bezprzewodowego pilota, który działa w podczerwieni. Pilot pozwala nawet na wprowadzenie stworzonych wcześniej programów przez naciśnięcie jednego przycisku. W dalszej części działania Programatora nie jest wymagana żadna ingerencja rąk ludzkich. CPA steruje oświetleniem w cyklu rocznym i nie trzeba dokonywać okresowego przestawiania. Dodatkowo potrafi on rejestrować zdarzenia, dzięki czemu użytkownik wie, kiedy wystąpiły jakiekolwiek nieprawidłowości lub na przykład zaniki zasilania.

Nowoczesne Programatory Astronomiczne pozwalają na uzyskanie przez użytkowników wielu informacji na temat pracy sieci oświetleniowych. Dzięki nim montaż i zaprogramowanie poprawnie działającego oświetlenia ulicznego jest szybkie i proste. Z takim urządzeniem każda ulica będzie dobrze oświetlona.

 

Close Menu