Drewniana huśtawka ogrodowa

Drewniana huśtawka ogrodowa

Rodzinna działka to w okresie wiosenno-letnim jedno z głównych miejscy familijnych spotkań. Wspólny wypoczynek na świeżym powietrzu z dala od bloków dobrze nam wszystkim robi. Szczególnie dzieciom, które wreszcie mają przestrzeń, żeby się wyszaleć. Dla starszych również zazwyczaj przewidziane są atrakcje takie jak grill, czy duży rozstawiany basen.

Huśtawka czteroosobowa z daszkiem

huśtawka ogrodowaPomimo tych wszystkich atrakcji już od jakiegoś czasu myślałyśmy z moja młodszą siostrą o zagospodarowaniu jeszcze jednej przestrzeni. Marzyło nam się miejsce do rozmów o wszystkim i o niczym, taki azyl od hałasów. Kącik, w którym można usiąść we dwie lub trzy osoby i spokojnie wypić wspólnie herbatkę przy ploteczkach. Po rozważanie opcji i wytyczeniu odpowiedniego miejsca, zaraz obok dumnie rosnącej winorośli, przeszliśmy do realizacji projektu babskiego kącika. Nie licząc małego stolika i kilku lampionów, które wpasowały się w nasze potrzeby, głównie stanął tutaj tylko jeden mebel ogrodowy. Piękna, drewniana huśtawka ogrodowa, która może pomieścić cztery osoby. Dodatkowo wyposażona jest w zadaszenie, które pozwala z niej korzystać niezależnie od pogody. W jej skład wchodzą również wygodne poduszki na siedzenia i na oparcia. Huśtawka pozwala na delikatne bujanie na ławeczce podwieszonej grubymi łańcuchami. Całość prezentuje się bardzo ładnie i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Huśtawka sama w sobie to solidna konstrukcja, która posłuży pewnie w przyszłości naszym wnukom.

Wreszcie mamy taki kącik dla siebie, choć nie ukrywam, że mój mąż lubi sobie czasem urządzić tam drzemkę. Dzieci także zainteresowały się nowym meblem ogrodowym i przeważnie jedzą tam drugie śniadanie. I pomimo tego, że z tym babskim kącikiem nie do końca wyszło tak jak planowałyśmy to drewniana huśtawka ogrodowa jest bardzo udanym zakupem. Skorzystała na nim cała nasza rodzina.

Close Menu