Duże sklepy z grami w Krakowie

Duże sklepy z grami w Krakowie

  • Post Author:
  • Post Category:Rozrywka

Gry planszowe od dawna były moją główną rozrywką i kreatywną metodą na spędzanie wolnego czasu. Razem z paczką przyjaciół, z którymi często grywałem, wpadliśmy pewnego razu na pomysł stworzenia własnej gry, na podstawie świata role playing, który kiedyś częściowo spisaliśmy na własny użytek.

Sklepy z planszówkami w Krakowie

gry planszowe krakówZaprojektowanie i wykonanie elementów do gry zajęło nam nieco czasu, ale w końcu byliśmy gotowi do wprowadzenia jej do sprzedaży. Znaleźliśmy nawet entuzjastycznie nastawionego wydawcę, który poradził nam również jak najlepiej grę zareklamować. Podstawą była reklama w sklepach z grami, do których uczęszczało zwykle duże grono klientów w każdym wieku i o różnych upodobaniach. Objechaliśmy więc większość sklepów oferujących gry planszowe kraków miał ich z resztą dość dużo, zostawiając tam plakaty i ulotki z reklamą gry, a także adresem nowo powstałej strony internetowej. Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem, i byliśmy bardzo mile zaskoczeni, gdy kierownictwo jednego z większych sklepów w okolicach rynku zaproponowało nam poprowadzenie prezentacji i gry testowej. Była to niemała reklama dla nas, ale również dla sklepu. Frekwencja była duża, jak na tego typu imprezę, pojawili się zarówno nowicjusze jak i zapaleni starzy gracze, a sama gra wzbudziła niemało zainteresowania, przede wszystkim przejrzystością zasad i wyróżniającym się wykonaniem.

Jako starzy gracze, mieliśmy pojęcie o elementach przyciągających uwagę w planszówce, więc postaraliśmy się, by nasza miała wszystkie te elementy zawarte w jedną całość. W owym sklepie zaczęliśmy się również pojawiać częściej, biorąc udział nie tylko w pokazach gry, ale także grając w inne pozycje, czy biorąc udział w turniejach gier bitewnych, w które część z nas grała.