Fotografia ślubna na weselu siostry

Fotografia ślubna na weselu siostry

Moja siostra bardzo szybko wyszła za mąż. W sumie zmusiła ją do tego sytuacja. Jednak oboje z mężem bardzo się kochali i wiedziałam, że na pewno życie ułoży im się dobrze.

Fotografia ślubna – ładna i delikatna

fotografia ślubnaŚlub postanowili wziąć w nowym sączu ze względu na salę weselną. Po prostu tyle lat temu nie były wcale takie sale weselne bardzo popularne. W sumie w małopolsce były chyba w tamtych czasach tylko dwie. Siostra nie chciała mieć wesela w jakiejś przypadkowej sali.
Dlatego też wybrali sale weselną, która wyglądała naprawdę ładnie. Była po prostu elegancka i specjalnie wybudowana pod organizację wesel właśnie. Na wesele był wynajęty fotograf ślubny a także zespół i kamerzysta. Fotograf ślubny był z innego miasta i pamiętam, że tata musiał go przywozić ponieważ sam nie miał samochodu.
W sumie profesjonalna fotografia ślubna Małopolska z wesela siostry była bardzo ładna. Co prawda fotografia ślubna dziś robiona jest w trochę inny sposób. Jednak na tamte czasy wyszło naprawdę dobrze. W sumie wesele było bardzo udane. Goście byli zadowoleni i wszyscy podziwiali salę weselną, w której odbywała się impreza. Naprawdę na tamte czasy to była nowość. Teraz siostra jest już piętnaście lat po ślubie i właśnie z tej okazji oglądaliśmy ostatnio film z wesela i oglądaliśmy zdjęcia całą rodziną. Patrzyliśmy na to jak bardzo niektórzy się zmienili. Niektórzy także zmienili partnerów życiowych. Dobrze jest czasem wrócić choćby przez obejrzenie filmu do tamtych czasów. Ja nie mogłam siebie poznać. Byłam zupełnie inaczej uczesana i pomalowana. Mogę śmiało powiedzieć, że przesadzałam wtedy bardzo z ilością makijażu. Jednak im jestem starsza tym maluję się coraz mniej.

Najbardziej jednak zmieniła się moja siostra. Uważam, że teraz mimo upływu lat wygląda dużo lepiej niż wtedy gdy miała dziewiętnaście lat.

Close Menu