Funkcjonalne i sprawne aplikacje

Funkcjonalne i sprawne aplikacje

Wspólnie razem z szefem zdecydowaliśmy, że trzeba będzie zainwestować w jakieś oprogramowanie na zamówienie, które na pewno w znaczący sposób polepszy pracę w naszej firmie. Dobrze zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że odpowiednie przygotowanie takiej aplikacji wymaga czasu.

Tworzenie aplikacji dla firm

rekomendowany system erp w chmurze

Mój szef jednak miał listę rzeczy, na których chciał się skupić jeśli chodzi o pracę. Do wykonania było naprawdę sporo rzeczy, gdyż chcieliśmy się skupić nie tylko na oprogramowaniu dla klientów, aby ułatwić um cały proces zakupowy, ale także dla osób, które pracują w firmie. Mieliśmy bardzo rozbudowaną sieć produkcyjną oraz logistyczną, którą trzeba było w odpowiedni sposób zarządzać. Z tego też względu systemy na zamówienie wydawały się idealną możliwością do tego, aby sprostać naszym wymaganiom. Okazało się, że nie potrzebujemy żadnych umiejętności, a jedynie pomysł na to, co chcielibyśmy mieć wdrożone w firmie i jak ma wyglądać rekomendowany system erp w chmurze. Dzięki temu, że takie aplikacje na zamówienie tworzone są w naszym mieście przez parę agencji specjalizujących się w działaniach programistycznych, to mogliśmy zdecydować się na naprawdę bardzo dobrej jakości produkt końcowy. Okazało się też, że każdy projekt wyceniany jest indywidualnie przez pracownika, więc nie musieliśmy się martwić, że aplikacja będzie stworzona, a my dopiero dowiemy się, ile ona kosztuje. Aplikacje na zamówienie wdraża się bardzo łatwo z tego względu, że pomógł nam w tym pracownik. Wytłumaczył nam dokładnie to, jak działają takie aplikacje i co można zrobić przy ich użytku.

Do systemu erp w chmurze otrzymaliśmy również dość obszerną instrukcję obsługi, która była bardzo łatwa w obsłudze i wszystko mogliśmy z niej wyczytać. Wdrożenie poszczególnych funkcjonalności zajęło firmie kilka dni, jednak warto było poczekać na efekt końcowy.

Close Menu