Hotel, imprezy integracyjne i sala na komunię

Hotel, imprezy integracyjne i sala na komunię

Co roku w naszej firmie odbywa się impreza integracyjna. Ta impreza odbywa się w hotelu w Warszawie i muszę przyznać, że hotel ten jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Piasecznie także i tak praktycznie wszyscy albo są z Warszawy albo z okolic.

Bardzo ładna sala na pierwszą komunię w Warszawie

pierwsza komunia salaJa mieszkam w Warszawie i to jeszcze w naprawdę bliskiej odległości od tego hotelu. Tak naprawdę zawsze zastanawiam się po co brałam taksówkę żeby wrócić do domu bo tak naprawdę mogłabym zrobić sobie po prostu mały spacer. Pamiętam, że gdy pierwszy raz szłam na tą imprezę to byłam naprawdę bardzo zestresowana. Ale to chyba dlatego, że praktycznie dwa tygodnie po tym jak zaczęłam pracować w tej firmie odbywała się ta impreza i jeszcze nikogo dobrze nie znałam. Teraz czekam na ten dzień jak i z resztą reszta naszej ekipy. Uważam, że stanowimy bowiem naprawdę dograny zespół w pracy ale także poza nią. Umiemy i lubimy się także razem bawić. Co roku dla nas na tą imprezę jest wynajmowana sala bankietowa w tym hotelu. Jest to naprawdę bardzo duża sala, ale jest wtedy przynajmniej luźno. W tym roku będzie to sala weselna, która jest tylko trochę mniejsza. Ta sala weselna z noclegiem jest za to dużo ładniejsza. Jest po prostu bardziej elegancka. Koleżanka mówiła mi, że jest tam też sala gdzie jest robiona na przykład pierwsza komunia bo jest to taka mała ustrojona sala na pierwszą komunię w Warszawie na kilkadziesiąt osób. Zawsze z koleżankami z pracy już długo przed imprezą zastanawiamy się w czym pójdziemy.

Zazwyczaj kończy się to na tym, że trzeba iść gdzieś do galerii handlowej i kupić sobie jakąś odpowiednią sukienkę na taką okazję. Jak zwykle panowie nie mają z tym większego problemu i zakładają po prostu garnitur. Na tej zabawie zawsze jest dj, który gra praktycznie do białego rana.