Hubsan Quadrocopter

Hubsan Quadrocopter

Firma Hubsan zajmuje się produkcją dronów o wysokiej klasy parametrach. Drony Hubsan odznaczają się niewielkimi rozmiarami co jest ich dużą zaletą, dlatego też firma ta odnosi coraz większe sukcesy w branży dronów. Zapoznajmy się z najnowszym modelem drona Hubsan!

Nowy Hubsan – poznaj jego zalety!

hubsan x4 h107pDron Hubsan x4 h107p to ostatni krzyk techniki dla wszystkich fascynatów dronów. Ten niewielkich rozmiarów dron zapewni doskonałe pole do działania każdemu początkującemu pilotowi. Hubsan x4 h107p zainteresuje również doświadczonych pilotów ze względu na swój rekreacyjny charakter oraz zgrabny i wygodny kształt który pozwoli odpocząć od sprzętów bardziej złożonych, cięższych i dronów większego gabarytu. W zestawie dołączonym do drona hubsan x4 h 107p znajdują się ponadto osłony na śmigła (wraz z częściami zapasowymi), ładowarka w raz z akumulatorem w technologii LiPo a także niezwykle czuły nadajnik gwarantujący sterowanie dronem bez zakłóceń nawet w utrudnionych warunkach terenowych. Nowy dron hubsan x4 107p na pewno spotka się z aprobatą użytkowników, którzy korzystali już ze wcześniejszych rozwiązań firmy hubsan, np. Z drona H107L. Zaletą proponowanego przez nas modelu jest krótki czas ładowania, gdyż wynosi on jedynie trzydzieści minut. Trzydzieści minut ładowania gwarantuje nam około 10 minut niesamowitych wrażeń. Hubsan x4 107p posiada wbudowany system diod w najnowocześniejszej technologii LED co gwarantuje efektowne podświetlenie drona nawet w najciemniejszych, zimowych godzinach nocnych.

Każdy młody pasjonat dronów, który dopiero zaczyna swoją przygodę ze sterowaniem urządzeniami latającymi będzie zadowolony z funkcji modelu x4h 107p. Prosta i intuicyjna technologia wykorzystana w tym modelu nie nastręczy trudności nawet najmłodszym.

Close Menu