Internetowa drukarnia – moje usługi

Internetowa drukarnia – moje usługi

Kiedy decydowałam się na założenie drukarni internetowej to wiedziałam, że nie będę się skupiać na zwykłych papierowych wydrukach. Takie ksero można wykonać za parę groszy, czyli są to małe kwoty. Wolałam się skupić na rzeczach mniej standardowych, które są poszukiwane przez wiele osób, a przy tym przyniosą mi większe zyski z powodu większej marży.

Drukarnia i nadruki na tkaninach

internetowa drukarnia z KatowicPierwszą rzeczą jaka pojawiła się w mojej drukarni była możliwość wykonywania nadruków na tkaninach. Były to głównie koszulki i torby bawełniane, jednak pojawiały się także pościele czy obrusy. Taki nadruk wykonywany jest w kolorze, musi być odporny na pranie i nie blaknąc na słońcu. Moja internetowa drukarnia z Katowic oferuje także fotokubki, czyli kubki ze zdjęciami lub grafiką. Wykonanie takiego kubka zajmuje naprawdę kilka chwil, trzeba mieć jedynie odpowiedni sprzęt. Wkłada się kubek, przygotowuje wzór, który drukuje się na folii, a urządzenie ,,wtapia” folię w kubek. Mam również szeroki wybór gadżetów reklamowych. Długopisy z nazwą firmy, kalendarze książkowe z logo lub wiszące ze zdjęciami, notatniki, podstawki, podkładki pod myszki to tylko niektóre z nich. Oczywiście zajmuję się także drukowaniem na papierze, ale raczej sztywnym. Wykonuję teczki, foldery reklamowe, katalogi i inne druki firmowe potrzebne dla klientów i kontrahentów. Nie jest tak, że nie mam na stanie urządzenia wielofunkcyjnego, wykonam też kserokopie, wizytówki czy zalaminuję dokument, nie jest to jednak moja główna gałąź działalności.

Obecnie zastanawiam się nad wprowadzeniem jakiś nowości. Do wyboru mam naklejki, karty do gry, etykiety, zakładki do książek albo pocztówki. Myślę, że na takie usługi będzie zapotrzebowanie, ale na razie mogę kupić tylko jeden nowy sprzęt, więc wybiorę jedną usługę.

Close Menu