Karta graficzna do gier

Karta graficzna do gier

Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałam się grami do momentu w którym na jednym z internetowych filmików nie obejrzałam gameplay’u jednej z najpopularniejszych wówczas gier typu horror. Od razu zapragnęłam w nią zagrać i jak się okazało wówczas na samej chęci niestety się skończyło.

Nowa karta graficzna

karty graficzne sklepPrzez jakiś czas jedynie oglądałam, jak ktoś gra w gry, było to dla mnie jak oglądanie serialu zwłaszcza, jeśli fabuła danej gierki była naprawdę mocno wciągająca. Nie ciągnęło mnie wtedy jeszcze do grania, lubiłam sobie po prostu oglądać. Można to porównać do jazdy samochodem – jedni zdecydowanie wolą prowadzić auto, inni lepiej się czują w roli pasażera i ja właśnie takim pasażerem byłam dopóki nie obejrzałam pewnego gameplay’a gry, która od pierwszych chwil skradła mi serce. Specjalnie nie oglądałam całości ponieważ chciałam sama w nią zagrać, ale jak się okazało mój komputer był na nią za słaby. Z początku myślałam, że będę zmuszona kupić nowy, ale po konsultacji z informatykiem dowiedziałam się, że wystarczy wymienić kartę graficzną. Udało mi się znaleźć w całkiem przystępnej cenie rewelacyjne karty graficzne sklep, który je sprzedawał bardzo dokładnie opisywał wystawiany sprzęt wobec czego mogłam dowiedzieć się, czy dana karta graficzna będzie w pełni kompatybilna z resztą mojego komputera. Wybrałam sobie konkretny model, który posłuży mi nie tylko teraz, ale również jeszcze przez wiele lat. Zależało mi na tym, aby kupować coś porządnego, a nie kartę z drugiej ręki, która i tak długo nie podziała.

Teraz mogę grać nie tylko w mój ukochany horror, ale również i wiele innych gier, które niesamowicie mnie zafascynowały. Chyba dojrzałam do tego, aby wreszcie samodzielnie poprowadzić ten samochód i dziś nie wyobrażam sobie jedynie siedzenia i oglądania, jak ktoś gra.

Close Menu