Kartony o nieformalnym przeznaczeniu

Kartony o nieformalnym przeznaczeniu

Mając do wyboru stare, używane pudełko tekturowe, które jeszcze trzeba czymś obkleić, aby jego zawartość nie wypadła, oraz wypełnić w środku materiałem wypełniającym (papierami itp.), aby z kolei przedmiot który wysyłamy nie „latał” w trakcie transportu – a nowy karton fasonowy, jeszcze wymiarowy –  co wybierzemy? Tym bardziej, że taki karton jest przecież tani.

Korzystajmy z dobrodziejstw cywilizacji

kartony fasonowe na wymiarJeszcze dziś panuje przekonanie o tym, że nie należy wyrzucać rzeczy, które mogą się jeszcze przydać. Dotyczy to także kartonów. Trzymamy je w domach w przeświadczeniu, że kiedyś się przydadzą. Stare kartony dość że zajmują miejsce, to z czasem robią się naprawdę nieprzyjemne. Po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że taki stary karton wcale nie nadaje się do wysyłki. Po co go więc przetrzymywać często nawet przez lata? W obecnych czasach mamy naprawdę duży wybór opakowań wysyłkowych, więc korzystajmy z tego. Tym bardziej, że takie opakowania wcale nie są drogie. Dość, że możemy zamówić kartony fasonowe na wymiar, to jeszcze są one trwale i estetycznie wykonane, oraz tanie. Nasza przesyłka w takich kartonach jest bezpieczna i zwyczajnie ładna. Skończyły się czasy, kiedy przesyłki wysyłano w pudłach, obwiązanych sznurkiem do snopowiązałek. Wielu z nas pewnie z rozrzewnieniem wspomina te czasy, jednocześnie korzystając z dobrodziejstw współczesnych wynalazków. Kartony fasonowe mogą być produkowane na wymiar dlatego, że wymaga tego sam rynek. Aby taki karton sprzedać, klient musi o niego poprosić. Nie ma nic na siłę. Jest tylko potrzeba rynku.

Handel w internecie rozwinął się na ogromną skalę. Także asortyment jest różny. Ale sklepy internetowe aby istnieć, potrzebują ładnych, bezpiecznych opakowań. I tutaj swoje miejsce znalazły wszelkiego typu kartony, również te produkowane na wymiar.

Close Menu