Korzystne nici liftingujące

Korzystne nici liftingujące

Moje przyjaciółki nazywały mnie modnisią i miały trochę racji. Uwielbiałam zakupy, nowe kosmetyki i życie w pogoni za modą. Nie wyobrażałam sobie dnia bez przejrzenia promocji na następny dzień i robiłam sobie różne plany i zapisy z terminami, kiedy co należy kupić. Nie kupowałam bezmyślnie, tylko wszystko planowałam.

Zabiegi z nićmi liftingującymi

nici liftingujące - szczecinByłam też na bieżąco z różnymi nowinkami kosmetycznymi. Kiedy jeszcze nie potrzebowałam żadnych zabiegów, po prostu o nich czytałam, żeby wiedzieć, jak sobie pomóc w razie czego. I w końcu nadszedł ten czas i moja skóra nie wyglądała już tak młodo i promiennie. owal twarzy wyraźnie zaczynał opadać. Wtedy wiedziałam, że najwyższy czas na nici liftingujące – szczecin, które są polecane wszystkim kobietom, które zauważają u siebie już pierwsze oznaki starzenia. Dlatego czym prędzej zapisałam się na wizytę. Nićmi można też lekko skorygować kontur twarzy, co bardzo mnie cieszyło, ponieważ moje rysy nie były do końca takie jakie chciałam. Więc przy okazji miałam możliwość trochę je zmienić. Cieszyłam się, ponieważ wybrałam zabieg z kilkoma nićmi więcej, co oznaczało, że efekt będzie dłużej widoczny. Nici dłużej będą podtrzymywać skórę i tak szybko się nie rozpuszczą. Właśnie super w tym zabiegu jest to, że nici całkowicie się rozpuszczają i nie trzeba ich później wyciągać chirurgicznie. Wystarczy raz iść do kosmetyczki, żeby zupełnie odmienić swój wygląd.

Gdy nici zostały już zaaplikowane w mojej twarzy, poczułam się wspaniale. Efekt był widoczny natychmiast i poczułam się znowu jak nastolatka. Udało się też trochę skorygować moje lekko groźne rysy. Z salonu wyszłam tanecznym krokiem, zadowolona, nucąca coś pod nosem. Tego było mi trzeba i znów mogę cieszyć się młodością przez najbliższy czas.

Close Menu