Książka o odchudzaniu i treningi personalne

Książka o odchudzaniu i treningi personalne

Pewna aktorka, która bardzo w ostatnim czasie się odchudziła. Po paru miesiącach wróciła do tego jak wyglądała wcześniej. Twierdziła, że po prostu przesadziła w drugą stronę. Była wiecznie przetrenowana i głodna.

Treningi personalne dopasowane do każdego

treningi personalne I tak na dobrą sprawę wcale nie czuła się szczęśliwsza będąc szczupłą bo ciągle zamęczała się myślami o ćwiczeniach i diecie. Postanowiła napisać bardzo osobistą książkę o swojej walce z otyłością i o tym jak tą walkę przegrała. W ten sposób chciała uciąć wszelkie spekulacje na temat swojej osoby. W książce opisywała trening indywidualny, który był dopasowany specjalnie dla niej. Opisywała jak to trener personalny ćwiczył z nią codziennie. A także to ile brzuszków trener osobisty wymagał codziennie. Te treningi personalne niejednokrotnie doprowadzały ją do łez. Jednak nikomu tego nie pokazywała.Wręcz przeciwnie cały czas chciała coraz więcej.Wiedziała przecież, że będzie rozliczana i oceniane za efekty, za to jak cały proces odchudzania przebiega. Nie chciała przede wszystkim zawieźć ludzi, którzy tak ochoczo jej kibicowali. Z przetrenowania jednak czasem nie dawała już rady wejść po schodach na pierwsze piętro. Jej organizm nie był przyzwyczajony do tak wielkiego wysiłku jaki mu fundowała i często się buntował.

Jeśli chodzi o dietę to także już praktycznie doszło do tego, że zaczęła żyć o samej wodzie. Praktycznie w każdym posiłku widziała zło. W jednym było trochę cukru, w drugim zakazany tłuszcz. Jednak organizm zbuntował się na tyle, że w końcu powiedziała sobie dość.

Więcej na stronie www.aktywnytrener.pl

Close Menu