Kupno Pisma Świętego

Kupno Pisma Świętego

Moja rodzina bardzo mocno zakorzeniona jest w wartościach katolickich. Dlatego też kiedy mój młodszy brat miał mieć Pierwszą Komunię Świętą, cała rodzina była bardzo podekscytowana. Ja również. Długo zastanawiałam się, co mogłabym mu ofiarować w tym szczególnym dniu. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszą pamiątką i jednocześnie drogowskazem, jaki mogę mu sprawić, będzie Pismo Święte.

Zakup Pisma Świętego w księgarni

pismo święte - księgarnia internetowaKiedy zaczęła zbliżać się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej mojego młodszego brata, byłam bardzo podekscytowana. Ceremonie religijne były dla mojej rodziny bardzo istotne, ponieważ z pokolenia na pokolenie kierujemy się wartościami katolickimi. Dlatego też postanowiłam sprawić mojemu braciszkowi ładny prezent. Prezent, który nie miał go cieszyć jedynie przez chwilę, a miał być pamiątką na całe jego życie. W związku z tym stwierdziłam, że z okazji Komunii Świętej mojego brata sprawię mu Pismo Święte – Księgarnia internetowa, z której często zamawiałam poczytne książki religijne, miała w swojej ofercie pięknie wydaną Świętą Księgę. Nie wahając się dłużej, zamówiłam ją, mając nadzieję, że w przyszłości bardzo pomoże ona mojemu małemu bratu. Nie mogłam doczekać się Pierwszej Komunii mojego brata, cała rodzina czekała na to wydarzenie. Przygotowania trwały dość długo, ponieważ chcieliśmy, by wszystko było dopięte na tip-top. Mieliśmy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Teraz kiedy mój brat przyjął już swoją Pierwszą Komunię Świętą, nasza rodzina nieco odetchnęła. Uroczystość udała się w stu procentach. Mój brat bardzo ucieszył się z otrzymanego Pisma Świętego. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie do niego sięgał. Z pewnością częściej będę robiła zakupy w tej religijnej księgarni internetowej, ponieważ ma świetny asortyment.

Close Menu