Kurs języka angielskiego w Anglii

Kurs języka angielskiego w Anglii

Od dwóch lat chodziłam na zajęcia z angielskiego do jednej z lepszych szkół językowych w Bydgoszczy. Dzięki temu mogłam uczyć się tego języka, po w szkole mieliśmy tylko niemiecki albo francuski do wyboru. Innego wyjścia nie było.

Kurs angielskiego i ciekawy wyjazd

godny uwagi kurs języka angielskiego w BydgoszczyMoje umiejętności językowe się poprawiały, jednak chciałam je przetestować także w praktyce. Mój godny uwagi kurs języka angielskiego w Bydgoszczy był bardzo dobry, jednak to nie to samo co spotkanie prawdziwego Anglika i wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dlatego też kiedy pojawiła się możliwość wyjazdu do Londynu na tygodniowy kurs językowy przygotowujący do zdania egzaminów językowych to byłam pierwszą osobą jaka się zapisała. Nie mogłam się już doczekać wyjazdu. Wiem, że czeka mnie sporo nauki, ale będzie też zwiedzanie, zobaczymy Big Bena, Tower Bridge i pałac Buckingham. Będzie też okazja do odpoczynku i poznania nowych osób. Mieliśmy wylecieć w lipcu z lotniska w Bydgoszczy. Wylot był rano, a potem mieliśmy mieć tylko krótką lekcję wprowadzającą i potem czas wolny. Razem z moją najlepszą koleżanką wybrałyśmy się na miasto na zakupy. Trochę zaszalałyśmy, ale było warto. Kurs angielskiego w Anglii miał też dodatkową zaletę. Mogliśmy od razu przetestować nasze umiejętności w praktyce. Uczyliśmy się czegoś, po czym szliśmy na miasto i mogliśmy się przekonać, czy faktycznie idzie nam tak dobrze jak sądzimy. Taki kurs trwał tylko tydzień, ale naprawdę czasem mam wrażenie, ze nauczyłam się na nim więcej, niż przez miesiąc w Polsce.

Mogę polecić takie zagraniczne kursy językowe każdemu. Londyn jest pięknym miastem wartym zobaczenia, a i możliwość sprawdzenia się w obcym kraju jest interesująca. Na pewno chciałabym to powtórzyć i jeszcze raz pojechać do Wielkiej Brytanii.

Close Menu