Kurs języka angielskiego w Katowicach

Kurs języka angielskiego w Katowicach

W firmie, w której pracuje jestem już pięć lat. Bardzo mi się tu podoba i na pewno nie chciałabym zmieniać pracy. To znaczy może jeśli miałabym coś zmieniać to uważam, że jestem już doświadczonym pracownikiem i spokojnie mogłabym dostać jakiś awans.

Chcę się zapisać na kurs języka angielskiego

kurs języka angielskiego Jest tylko jedna rzecz przez którą to nie może się stać. Są to moje braku w znajomości języka angielskiego. Niestety przy jakimkolwiek awansie w firmie znajomość języka jest wymagana i póki ja nie podniosę swoich kwalifikacji czyli dopóki nie nauczę się języka to nie będę miała szansy na awans. Oczywiście miałam angielski kiedyś w szkole jednak było to tak dawno temu, że do dziś nie za wiele pamiętam. Całkiem możliwe, że jeśli zaczęłabym się uczyć języka to wiele rzeczy by mi się przypomniało i szło by to jakoś szybciej. W końcu kiedyś nie miałam jakiś wielkich problemów z tym językiem. Stwierdziłam, że nie ma na co czekać i że zapiszę się na jakiś rzetelny kurs języka angielskiego w Katowicach dla dorosłych. Moje dzieci chodzą na angielski dla dzieci w katowicach i być może także tam są organizowane również kursy dla dorosłych. Ja mieszkam w Katowicach i wtedy bym musiała na taki kurs dojeżdżać jednak i tak wiozę tam dzieci. Może by się nawet udało tak, że szkoła języków obcych miała by w tym samym czasie kursy dla dorosłych i dzieci. Ta szkoła językowa ma bardzo dobrze zrobioną stronę internetową także tam najszybciej dowiem się tego w jakich godzinach i w jakie dni tygodniu odbywają się kursy dla dorosłych. Okazuje się, że rzeczywiście mogłabym chodzić na taki kurs wtedy kiedy będą na swoim dzieci.

To naprawdę świetne rozwiązanie bo tak zawsze czekałam na nie w samochodzie a teraz będę chodziła na swój kurs. Mam nadzieję, że będzie mi szlo dosyć dobrze i za jakiś czas będę mogła ubiegać się o awans w pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl

Close Menu