Ładny zapach w samochodzie

Ładny zapach w samochodzie

Podróż zadbanym samochodem jest dużo przyjemniejsza, niż takim który jest poniszczony w środku, jest w nim bałagan i brzydko w nim pachnie. Dlatego powinniśmy zadbać o to, aby nasze auto było zadbane. Powinniśmy w nim regularnie sprzątać i zadbać o to, aby ładnie w nich pachniało. Na pozbycie się przykrego zapachu z samochodu jest kilka sposobów.

Zapach do samochodu

zapachy samochodoweWyróżnić możemy dwa rodzaje zapachów do samochodu. Pierwszym z nich są zapachy samochodowe w postaci tak zwanych choinek samochodowych. Taka choinka to kawałek tworzywa sztucznego nasączonego olejkiem zapachowym, który jest z niego stopniowo uwalniany i roznosi się po wnętrzu całego auta. Taką choinkę zapachową możemy powiesić na lusterku lub na jednym z uchwytów umieszczonych pod dachem samochodu. Taka choinka często pełni dodatkową funkcję, a mianowicie są one reklamą. Drugim rodzajem zapachu samochodowego są te flakoniki z olejkiem zapachowym, które przymocowujemy do nawiewów. W momencie gdy włączymy sobie w samochodzie nawiew, to powietrze przechodzi przez ten flakonik i zapach rozprzestrzenia się po aucie. Wybierając zapach do samochodu, powinniśmy wybrać taki który nie będzie zbyt intensywny, ponieważ będzie on męczący podczas dłuższej podróży. Taki jeden zapach do samochodu wystarczy nam na conajmniej kilka tygodni. Zapachy do samochodu kosztują zaledwie kilka złotych. Nie jest to duża inwestycja, a dzięki nim w naszym samochodzie zawsze mamy ładny zapach.

Dostęp do tego typu akcesoriów do samochodu jest bardzo łatwy. Zapachy do auta możemy kupić na każdej stacji benzynowej, stacjonarnych sklepach motoryzacyjnych, a także za pośrednictwem internetu. Za jeden taki zapach, który z pewnością nam wystarczy, zapłacimy od pięciu do maksymalnie dziesięciu złotych.

Close Menu