Mąż projektuje elektronikę

Mąż projektuje elektronikę

Mój mąż z zawodu jest elektrykiem. Z tego co mi opowiadał to już od dziecka interesował się tym jak zbudowane są różne urządzenia. W sumie wiele dzieci tak ma szczególnie chłopców.

Projektowanie elektroniki i poszukiwani fachowcy

projektowanie elektronikiJednak mojemu mężowi tak już zostało. Zawsze był ciekawy jak coś jest zbudowane. Przez tą swoją ciekawość jako mały chłopiec popsuł oczywiście wiele rzeczy.Teściowa zawsze gdy ją odwiedzamy opowiada mi o tym co mąż potrafił zepsuć. Zawsze śmiejemy się z tego, że był taki pomysłowy. Jednak teściowej nie było wtedy do śmiechu kiedy co chwilę musiała zanosić telewizor do naprawy bo syn go znowu rozłożył. A maż mi mówił, że ta ciekawość była po prostu silniejsza od niego i nie mógł się po prostu oprzeć. Gdy telewizor wracał od naprawy to musiał sprawdzić gdzie co teraz jest. Mąż chodził to technikum elektronicznego i było to dla niego idealne miejsce. Na początku uczył się o tym co to są płytki drukowane i w jaki sposób je wymieniać. Potem nauczył się wymieniać obwody drukowane a także inne rzeczy. Gdy wyszedł ze szkoły potrafił zrobić nawet  rekomendowane projektowanie elektroniki i wiem, że robi to dobrze. Teraz najczęściej bowiem robi to projektowanie elektroniki właśnie. Najczęściej takie projektowanie robi się w jakiś budynkach wykupionych pod siedzibę jakiejś firmy. Są też takie zlecenie gdzie projektowanie elektroniki robi w jakimś nowym domu. Na początku jednak mąż nie miał zbyt wielu zleceń. Myślał nawet o tym żeby iść gdzieś do pracy na etat. Jednak z czasem chociaż bardzo powoli zleceń zaczęło mu przybywać. Po prostu ludzie zaczęli go sobie polecać. I teraz naprawdę nie może narzekać na brak klientów.

A czasem nawet narzeka, że ma tyle pracy a tak bardzo chciałby odpocząć. Ja mu wtedy mówię, że najważniejsze że jest praca. Zresztą wiem, że on ją lubi.

Close Menu