Medycyna estetyczna, botoks i wałeczki na brzuchu

Medycyna estetyczna, botoks i wałeczki na brzuchu

Zawsze byłam dosyć szczupłą osobą, jednak na brzuchu robiły mi się wałeczki tłuszczu po bokach. Próbowałam z nimi walczyć, ale bezskutecznie. Przy diecie chudłam po całości i miałam tylko szczuplejszą twarz, a nie brzuch.

Botoks mnie skusił

botoksĆwiczenia tez mnie zawiodły. Brzuszki czy inne ćwiczenia sprawiały, ze moje mięśnie były mocniejsze, ale boczki pozostawały widoczne. Używałam także różnych kremów wyszczuplających, ale one też nie zdały rezultatu. Pomyślałam nad jakimś kosmetycznym rozwiązaniem, jednak nie wiedziałam jakim. Nie potrzebne mi było odsysanie tłuszczu, bo czułam się dobrze, tylko ta jedna partia ciałom mi się nie podobała. Byłam akurat na profilaktycznym usg i tam pani doktor powiedziała mi, ze ona też miała z tym problem, ale skorzystała z pewnego zabiegu i teraz wygląda dobrze. Faktycznie, nie widziałam u niej żadnych wałeczków tłuszczu. Powiedziała mi, ze medycyna estetyczna na pewno mi pomoże, bo te wszystkie kremy drogeryjne to nic nie pomagają i szkoda trafić pieniędzy. Postanowiłam jej posłuchać i umówiłam się na zabiegi. Nie były może tanie, ale liczyłam na to, ze i mnie pomogą. Po kilku zabiegach zauważyłam różnicę. Mój brzuch i biodra wyglądały zdecydowanie lepiej. Skusiłam się nawet na botoks, żeby dopełnić dzieła metamorfozy.

Dobrze, że udało mi się w Chełmnie znaleźć taki dobry gabinet bo już myślałam, ze będę musiała jechać do Bydgoszczy. Teraz zdecydowanie czuję się i wyglądał o wiele lepiej niż sądziłam, ze będę. Pani doktor dobrze mi doradziła z tymi zabiegami.

Close Menu