Mój brat pracował przy wycince drzew w Gliwicach

Mój brat pracował przy wycince drzew w Gliwicach

 

Mój brat to naprawdę interesujący człowiek. Gdybym miał zliczyć na palcach wszystkie zawody, które w życiu wykonywał, z pewnością nie starczyłoby mi palców u rąk. Ostatnio również miał pracę, o której bardzo wiele opowiedział mi podczas naszego poprzedniego spotkania.

Tym razem dostał pracę przy wycince drzew w Gliwicach

wycinka drzew w GliwicachPoczątkowo nie sądził, że będzie to coś ciekawego. Brzmiało raczej jak prosta praca fizyczna, z którą w ostatnim czasie miał sporo do czynienia. Tym jednak razem jego wypłata miała być znacznie wyższa – miał znajomego, który znał szefa tej firmy. Dzięki niemu rozpoczął w ogóle pracę tam. Okazało się, że wycinka drzew w Gliwicach cieszy się całkiem sporą popularnością – gdy podpisywał umowę zlecenie spodziewał się raczej tego, że będzie tam mało godzin do przepracowania. Okazało się, że mógł pracować dosłownie do woli. Bardzo podobał mu się ten system – praca nie należała do wymagających, wypłata była zadowalająca, a do tego ludzie, z którymi pracował byli bardzo sympatyczni. Opowiadał mi, że choć pracował dotąd w bardzo wielu miejscach, żadna praca nie podobała mu się tak bardzo, jak właśnie ta przy wycince drzew. Po raz pierwszy autentycznie miał ochotę by wstać rano z łóżka i iść pracować. Nie każdy może o sobie powiedzieć, że ma w życiu takie szczęście. Zwykle praca jest przyjemna, ale mało płatna, albo też dużo płatna, ale za to bardzo męcząca. Tutaj udało mu się znaleźć idealne połączenie. Był z tego powodu bardzo zadowolony – widziałem po nim, że tym razem osiądzie w tej pracy na trochę dłużej.

Faktycznie tak było – o dziwo pracował tam przez kolejnych parę lat. Ponieważ widać było po nim zaangażowanie i oddanie, szybko został awansowany. Przyjemnie było na niego patrzeć widząc, że w końcu znalazł pracę, która naprawdę mu się spodobała.

 

Close Menu