Najnowsze monitory od LG

Najnowsze monitory od LG

W naszej stacji, monitory do systemu monitorowania wizyjnego funkcjonowały od czasu powstania samej stacji, i były stosunkowo wysokiej jakości. Jednak po wielu latach działania, oczywiste było iż zaczęły się z czasem zużywać, a niedawna wymiana systemów monitorowania na nowsze, mające o wiele wyższą rozdzielczość, spowodowała konieczność wymiany monitorów na nowe.

Monitory o wysokiej rozdzielczości od LG

nowoczesne monitory lgStare monitory, choć miały przebieg przeszło piętnastu lat, były ciągle w dość dobrym stanie, więc postanowiliśmy zamówić sprzęt od tego samego producenta, preferując urządzenia sprawdzone i przetestowane. Duże, nowoczesne monitory LG były dokładnie tym, czego było nam potrzeba. Były one głównie przeznaczone do gamingu, więc ich rozdzielczości osiągały zawrotny poziom, dzięki czemu idealnie nadawały się do zastosowania w najwyższej jakości systemach monitorowania wizyjnego, gdyż dzięki świetnej jakości obrazu mogły one w pełni wykorzystać wszystkie zalety systemu. Lepsza jakość obrazu, bardziej zoptymalizowane odświeżanie ekranu i duża rozdzielczość powodowały, iż praca z takim monitorem była o wiele wygodniejsza i mniej męczyła oczy nawet po wielogodzinnej obserwacji, a same monitory nie miały tendencji do szybkiego zużywania się podczas bardzo intensywnego użytkowania.

Mimo iż ich standardowe ustawienia były bardzo dobre i przyjazne użytkownikowi, można było dopasować każdy monitor do preferencji operatora, zarówno pod względem jasności ekranu, jak i intensywności kolorów czy ostrości obrazu. Nawet osoby z wadami wzroku były w stanie ustawić sprzęt w taki sposób, by był on jak najwygodniejszy do użytku. Mimo wielu zalet, były to ciągle przystępne cenowo urządzenia, możliwe do bezproblemowego zakupu nawet w dużych ilościach.

Close Menu