Niezapomniane wakacje nad morzem w domku drewnianym

Niezapomniane wakacje nad morzem w domku drewnianym

W ubiegłym roku spędziłem z moją rodziną wspaniałe wakacje nad morzem. Na początku nie chciałem tam jechać, ponieważ nigdy nie lubiłem morza. Najbardziej denerwowali mnie ludzie na plaży, kojarzyło mi się to z hałasem. Jednak nie było tak źle, wręcz przeciwnie – mieliśmy domek drewniany z dużym ogrodem, na którym stała przepiękna altana.

Spędzałem czas w całorocznej altanie w ogrodzie

altana ogrodowa całorocznaBardzo odpowiada mi taki klimat. Generalnie wychowałem się w miejscu spokojnym, w którym było dużo zieleni i spokoju. Uświadomiłem sobie, że altana ogrodowa będzie stanowiła mój azyl na te wakacje. Moja żona nie miała nic przeciwko. Nie chciała słuchać mojego marudzenia, więc szła z dzieciakami na plażę, a ja zaszywałem się w altance z książką. Dlaczego altana ogrodowa całoroczna zrobiła na mnie takie wrażenie? Otóż na samym początku muszę powiedzieć o tym, że lubię rośliny. Wokół tej drewnianej konstrukcji rosło wiele pięknych kwiatów. Były one koloru żółtego z dużymi kielichami – takie jakie rosną latem. Altana miała kolor ciemnobrązowy. Razem z kwiatami bardzo ładnie się komponowała. Wszystko do siebie pasowało. W altance były piękne meble ogrodowe, które okazały się bardzo wygodne. Altana była ponadto solidnie osłonięta przed wiatrem wiejącym znad morza. Część północna była zabudowana, więc nie musiałem się obawiać tego, że się przeziębię. Co więcej, nikt z innych turystów nie korzystał z tego miejsca, więc mogłem się cieszyć samotnym relaksem. W całorocznej altanie czytałem książki, rozwiązywałem krzyżówki i układałem wiersze.

Moja żona wiedziała, że mi się tutaj bardzo podoba. Niestety musiałem jeden dzień stracić na to, aby pójść z dzieciakami na plażę. Wtedy byłem myślami przy tym uroczym miejscu,w którym tak dużo czasu spędzałem podczas wypoczynku. Mam nadzieję że w przyszłym roku też tutaj przyjedziemy. Być może sam w ogrodzie wybuduję podobną altankę.

Close Menu