Nowa siatka na starą bramkę

Nowa siatka na starą bramkę

Jestem szczęśliwą matką dwóch synów, którzy razem z moim mężem wciągają mnie w świat piłki nożnej. Czy mi się to podobało, czy też nie, byłam zmuszona polubić oglądanie meczów czy też cotygodniowe, niedzielne rozgrywki. Moi synowie są obecnie na początku szkolnej nauki. W szkole poznali mnóstwo kolegów, z którymi uwielbiają grać w nogę. 

Wysokiej jakości siatka do bramki

siatka sportowaPiłka nożna króluje w moim życiu od kiedy tylko na świecie pojawili się moi synowie. Mąż mój, jako zagorzały fan futbolu, postanowił przelać na nich swoją pasję i jak tylko nauczyli się chodzić, od razu dał im do kopania piłkę. Teraz, kiedy chłopcy są już więksi i chodzą do szkoły, rozgrywają z mężem co tydzień mecz w ogrodzie. W wolnych chwilach grają też z kolegami z klasy. Mamy dość duży trawnik, na którym moi chłopcy stworzyli sobie boisko. Białym sprayem namalowali wszystkie najważniejsze linie, jednak zabrakło im najważniejszego, a mianowicie bramek. Znaleźliśmy więc wraz z mężem używane, profesjonalne bramki, idealnie nadające rozmiarem dla dzieci. Nabyliśmy je za bezcen. Trzeba było do nich dokupić tylko odpowiednią siatkę. Okazuje się, że taka siatka sportowa musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów, żeby zbyt szybko się nie zrywała. Tańsza siatka rozerwała się w jednym miejscu po kilku meczach, postanowiliśmy drugi raz nie patrzeć więc na cenę. Poszukaliśmy sklepu, w których specjalista doradził nam, którą siatkę najlepiej wybrać. Ma ona mocne sploty i wysokiej jakości sznurki, dzięki czemu przetrwa nawet najmocniejsze uderzenia. 

Moi synowie są zagorzałymi fanami piłki nożnej. Zresztą podobnie jak mój mąż. W naszym ogródku zrobili sobie z trawnika boisko, na którym co najmniej raz w tygodniu rozgrywają mecz. Brakowało im tam tylko profesjonalnych bramek. Kupilśmy więc z mężem używane bramki a do nich dokupiliśmy wysokiej jakości siatkę. 

 

Close Menu