Nowe akcesoria dla iphone 6s

Nowe akcesoria dla iphone 6s

 

Firma Apple to jedna z tych marek która budzi bardzo wiele kontrowersji na całym świecie. Produkty sygnowane logiem nadgryzionego jabłka mają tyle samo zwolenników i przeciwników. Jedni godzinami stoją w kolejce w oczekiwaniu na zakup najnowszego modelu telefonu, drudzy nie pojmują tego fenomenu i wyśmiewają tą pogoń za luksusem.

Ubierz swojego iphone 6s w najlepsze akcesoria

akcesoria do iphone 6sJeśli jednak ktoś posiada już jeden z modeli iphone to na pewno pragnie wzbogacić go o dodatkowe akcesoria aby móc w pełni korzystać z jego funkcji. Istnieją dwa modele telefonu oznaczone cyfrą 6. Jest to iphone 6s oraz iphone 6s Plus. Podstawowa wersja to przekątna  4,7 cala natomiast model drugi to przekątna to 5,5 cala. Dostępne podstawowe kolory to srebrny, złoty, ,,gwiezdna szarość’’ oraz różowe złoto. Akcesoria do iphone 6s dołączone w zestawie to EarPods z wtyczką słuchawkową, zasilacz USB o mocy 5 W oraz przewód z Lightning na USB. Jest to podstawowe wyposażenie, ale wedle własnego uznania możliwe jest dokupienie również innych udogodnień bezpośrednio ze strony firmowej Apple. Istnieje kilkanaście wersji kolorystycznych etui na telefon wykonanych odpowiednio z silikonu lub skóry naturalnej. Do telefonu iphone można dobrać również inne niż w zestawie słuchawki w różnych kolorach i wzorach, słuchawki bezprzewodowe, głośniki oraz podkładki do bezprzewodowego ładowania baterii telefonu.

Bardzo często można usłyszeć opinie lub samemu wyrobić sobie takie zdanie, że produkty firmy Apple mają stanowczo wygórowane w ceny w porównaniu do rzeczywistej jakości sprzedawanych produktów. Jednak logo jabłuszka wyryte na wszystkich sprzętach ma niesamowitą moc. Świadomość marki już na stałe zagościła w umysłach ludzi na całym świecie. Produkty Apple stały się tak modne, że żadna cena nie zminimalizuje już tego efektu.