Nowe balustrady w domu rodziców

Nowe balustrady w domu rodziców

Moi rodzice mieszkają w bardzo dużym domu. Mama co jakiś czas robi w domu jakieś remonty. Ona po prostu bardzo lubi zmiany i chce nadążyć za wszelką cenę za modą. Dom ten znajduje się w Warszawie dlatego też odwiedzam rodziców naprawdę często.

Balustrady w modnym wzorze

balustradyWłaśnie teraz na wiosnę mama zaplanowała zrobienie następnego remontu. Tym razem nie będzie to żaden mały remont a będą nawet wymieniane schody. I to zarówno te schody w środku domu prowadzące na piętro a także schody zewnętrzne prowadzące do drzwi wejściowych. Gdy przyjeżdżam do rodziców to widzę już to jak mama jest podekscytowana tym remontem. Ona naprawdę lubi takie sytuacje. Ja jestem totalnym przeciwieństwem najchętniej gdy jest jakiś remont to bym po prostu gdzieś wyjechała. Mama chce żeby schody były teraz z kamienia. I do tego mają być balustrady nierdzewne, które są pono teraz niezwykle modne. Takie balustrady będą także znajdowały się przy schodach zewnętrznych. Schody zewnętrze także mają być teraz w całości zrobione z kamienia właśnie. Mają być także zmienione nawet balkony. Moja mama chce żeby były na nich daszki szklane bo taki efekt jej się najbardziej podoba. Gdy mama pokazała mi w internecie jak wyglądają takie daszki szklane to muszę przyznać, że rzeczywiście robią one wrażenie. Zresztą z tego co zauważyłam to zmiana takiego małego elementu jak te daszki sprawia, że naprawdę dom będzie wyglądał zupełnie inaczej. Taki daszek szklany ma też znajdować się nad drzwiami wejściowymi do domu. Taki sam zresztą jak na balkonie tylko oczywiście w innym rozmiarze.

Mama ma już wszystko dokładnie wymyślone a także wie co zamówi a jakiej firmie. Dobrze, że praktycznie wszystkie te firmy znajdują się w Warszawie i nie trzeba będzie gdzieś specjalnie jeszcze jeździć bo tak było ostatnio.

Więcej na http://www.oligotech.pl

Close Menu