Nowoczesne refleksole – zastosowanie

Nowoczesne refleksole – zastosowanie

Kiedy urządzamy mieszkanie albo przeprowadzamy remont, zawsze staramy się wprowadzić jakieś modyfikacje i lepsze rozwiązania. Coraz większa uwaga przywiązywana jest też do osłaniania okien, aby odpowiednio regulować poziom światła wpadającego do wewnątrz.

Zalety i sposób działania refleksoli

refleksole warszawaNowoczesne systemy osłaniania okien montowane są też przy wielu obiektach użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich refleksoli możliwe jest zachowanie stałej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to znaczne zwiększenie komfortu, szczególnie w miejscach gdzie przebywa dużo osób – np. w kinach, dużych biurowcach czy uniwersytetach. Innowacyjne refleksole mocowane są przeważnie na zewnątrz budynków, w systemie podtynkowym lub fasadowym. Refleksole warszawa dostępne są z kasetą, w której może być szczelnie schowana cała długość tkaniny. Do takich systemów zaciemnienia wykorzystywana jest trwała tkanina poliestrowa – odporna na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. Tkaniny dostępne są w różnych kolorach, dlatego można je dostosować do rodzaju i charakteru budynku. Tkanina mocowana jest w wytrzymałej aluminiowej konstrukcji, co pozwala na sprawne działanie całego systemu. W wielu przypadkach, dla jeszcze lepszego efektu cała konstrukcja jest lakierowana. Niezależnie jednak od wyboru rodzaju czy koloru tkaniny, refleksole zawsze są bardzo korzystne w aspekcie wizualnym, dlatego m.in. cieszą się dużą popularnością. 

Funkcjonalne refleksole wykorzystywane są coraz częściej, ponieważ świetnie spełniają swoją rolę a na dodatek prezentują się bardzo nowocześnie. Wpływają też na obniżenie kosztów klimatyzacji i eksploatacji budynków. Dużą zaletą refleksoli jest także możliwość dopasowania do każdego rodzaju budynku.

Close Menu