Oglądam z narzeczonym program o grzejnikach łazienkowych

Oglądam z narzeczonym program o grzejnikach łazienkowych

Wieczorem do kolacji, którą przygotował dla mnie narzeczony Kacper włączyłam nam telewizję. Z narzeczonym mamy taki rytuał, że wspólnie jemy i oglądamy różne ciekawe programy.

Grzejniki łazienkowe robią wrażenie

grzejniki łazienkowe dekoracyjneMamy podobne zainteresowania. Więc każdego wieczoru wybieramy sobie wzajemnie różne programy. Dzisiaj moja kolej. Na moim ulubionym kanale leciał program o ogrzewaniu. My mieszkaliśmy w mieszkaniu i mieliśmy zamontowane panele na podczerwień. Program był właśnie o nich. Dowiedzieliśmy się sporo ciekawych informacji o których nawet nie wiedzieliśmy. Panele grzewcze na podczerwień ładnie prezentują się na ścinach lub sufitach. My wybraliśmy sufit do montażu. Tak też doradził nam specjalista ze sklepu, który wykonywał u nas montaż. Grzejniki na podczerwień jak je kupowaliśmy nie były jeszcze tak znane i doceniane u nas w kraju. My wiele podróżujemy i spotkaliśmy się z tą metodą za granicą. Bardzo nas to zainteresowało i postanowiliśmy przenieść ten pomysł do naszego mieszkania. Wiedziałam, że panele grzewcze na podczerwień są ekonomiczne. Koszty zakupu i montażu są wyższe niż zwykłych grzejników. Jednak koszty ogrzewania w sezonie zimowych w tym roku były o wiele niższe niż trzy lata temu kiedy mieliśmy zwykłe ogrzewanie. Poza tym z programu dowiedziałam się, ze panele na podczerwień są dostosowane dla alergików. My z narzeczonym nie mamy takich problemów. Ale kto wie może nasze dzieci, które planujemy będą miały alergię. W dzisiejszych czasach alergia jest często diagnozowana. W programie pokazane były także nowoczesne grzejniki dekoracyjne do łazienki. Jak my montowaliśmy grzejniki na podczerwień nie było jeszcze takiego wyboru.

W łazience mamy zwykłe panele na podczerwień a szkoda bo te grzejniki dekoracyjne zrobiły na mnie duże wrażenie. Program był ciekawy.

Close Menu