Ogrodzenia palisadowe na piękną posesję

Ogrodzenia palisadowe na piękną posesję

Dostałem zlecenie na wykonanie projektu wokół domu pewnego zamożnego klienta. Pan posiada wielką willę za Warszawą i poszukuje pięknego ogrodzenia. Prosił mnie abym wykonał szczegółową analizę estetyczną, czy ogrodzenia metalowe będą konweniowały z winoroślą otulającą frontową ścianę.

Ogrodzenia palisadowe będą idealnie pasować

ogrodzenia palisadoweFantastyczny projekt, chciałem się zabierać właśnie za niego. Spędziłem kilka godzin nad projektem jednego przęsła, z przeglądanej dokumentacji chciałem aby ogrodzenia metalowe wyglądały perfekcyjnie. Co ciekawe, klient zadzwonił i że jednak podobają mu się ogrodzenia panelowe i co o nich myślę. Przyznałem, że kojarzą mi się raczej z domami jednorodzinnymi na wsiach, a nie w tak okazałych, zapierających dech w piersiach lokalizacjach. Powiedział, że właśnie zastanawiał się nad zbliżeniem do niższych warstw społecznych. Jedak odparłem, że ogrodzenia panelowe w żaden sposób go nie zbliżą. Przyznał mi rację i wróciłem, do projektowania tego jak będą wyglądać ogrodzenia metalowe. Okazało się jednak, że jak już ogrodzenia panelowe odpadły, to dociekliwy klient znalazł sobie nowe. Stwierdził z entuzjazmem, że ogrodzenia palisadowe będą idealnie pasowały do jego posesji, oddadzą jego niedostępny charakter, pokażą też styl i wysublimowanie w każdym calu. Uśmiechnąłem się i zapytałem, czy jest przekonany, co do modernizacji płotu. Stwierdził, że tak, ale nie wie jeszcze jaki mu się najbardziej podoba. Pokazałem mu od niechcenia jak wyglądają ogrodzenia żaluzjowe i co o takim rozwiązaniu myśli.

Spojrzał na projekty, przeglądał zdjęcia w internecie, aż stwierdził, że ogrodzenia żaluzjowe są zdecydowanie lepsze i że ostatecznie prosi o wykonanie projektu. Zabrałem się za nie, choć wolałem te początkowe. Jednak znacie te powiedzenie, że klient nasz pan!

Close Menu