Oryginalne upominki w sklepie online

Oryginalne upominki w sklepie online

Zbliżają się święta i czas pomyśleć nad prezentami dla najbliższych. Mam w planach kupić pięć upominków dla męża, syna, siostry i rodziców. Niestety, udało mi się zaoszczędzić tylko dwieście złotych, więc będę mieć niemały problem z wyborem prezentów. Słyszałam, że najlepiej jest poszukać czegoś niedrogiego, a zarazem oryginalnego w sklepie online.

Bogota oferta gadżetów w sklepie internetowym

sklep z upominkami onlineMam namiary na świetny sklep internetowy, który poleciła mi moja siostra. Siostra zakupiła tam piękny grawerowany wałek i śmieszą zapalniczkę. Zapłaciło naprawdę niewiele, bo za wałek tylko dwadzieścia złotych, a za zapalniczkę – osiem złotych. Wałek jest wykonany z drewna bukowego, więc jest solidny i na pewno długo posłuży. Może w przyszłym miesiącu zamówię sobie taki wałek, bo w tej chwili nie stać mnie na dodatkowe wydatki. Wejdę na stronę internetową tego poleconego sklepu i przejrzę dostępną ofertę. Jak się okazuje, ten sklep z upominkami online ma bardzo szeroką ofertę. Szczególnie przypadły mi do gustu śmieszne koszulki bawełniane, kuchenne fartuchy, kostki sudoku, mydelniczki i pluszowe kapcie. Postanowiłam zamówić dla synka poduszeczkę w planety, a dla męża kostkę sudoku i kubek z napisem: ,,moja ona rządzi”. Dla siostry wezmę kolorowy ręcznik z przystojnym ratownikiem, a dla rodziców dwie pary pluszowych kapci i piękną lampkę nocną. Rodzice zawsze chcieli mieć taką lampkę do sypialni.

Za całe zamówienie zapłaciłam sto osiemdziesiąt złotych. Przesyłka jest darmowa, bo moje zamówienie przewyższyło kwotę stu złotych. Przesyłka ma dotrzeć do mnie w ciągu najbliższych trzech dni roboczych, więc przewiduję, że nadejdzie w czwartek. Jestem zadowolona z tych zakupów i planuję w kolejnym miesiącu zamówić sobie grawerowany wałek do ciasteczek.

Close Menu