Otrzymanie od cioci srebrnych kolczyków

Otrzymanie od cioci srebrnych kolczyków

Inne koleżanki w mojej klasie już od dawna nosiły kolczyki. Moja mama była temu przeciwna, ponieważ uważała, że jestem za młoda i jeszcze mam czas. Ja bardzo chciałam tak jak koleżanki nosić kolczyki, dlatego poprosiłam ciocię, żeby pomogła mi namówić mamę na przekłucie uszu.

Noszenie kolczyków z cyrkoniami każdego dnia

kolczyki srebrne z cyrkoniamiMama w końcu dała się namówić i pozwoliła mi przekłuć uszy. Na początku nosiłam zwykłe kolczyki, ale chciałam takie modne, z cyrkoniami. Zbliżały się moje urodziny i ciocia planowała mi coś kupić, dlatego postanowiłam ją poprosić o konkretny prezent. Zapytałam więc, czy kupi mi kolczyki srebrne z cyrkoniami, które tak bardzo chciałam mieć. Ciocia z uśmiechem stwierdziła, że to świetny pomysł i zabrała mnie do sklepu jubilerskiego, żebym sama mogła wybrać kolczyki, które chciałam nosić. Wybrałam takie modne, które były śliczne. Od razu ciocia mi je dała mimo, iż do urodzin pozostało jeszcze kilka dni. Założyłam je i poszłam do szkoły. Wszystkie moje koleżanki od razu zwróciły uwagę na moje nowe kolczyki z cyrkoniami. Pochwaliłam się, że dostałam je od cioci na urodziny. Kolczyki nosiłam codziennie, ponieważ pasowały do każdego mojego ubrania. Kolczyki były dla mnie najcenniejsze i byłam wdzięczna cioci, że zgodziła mi się je kupić. W dniu urodzin podarowała mi jeszcze łańcuszek do kompletu, gdzie nie musiała tego robić. Miałam piękny komplet, który składał się z kolczyków i łańcuszka. Miałam fajną ciocię, która lubiłam najbardziej.

Z czasem nazbierałam już sporo biżuterii, gdyż kupowałam sobie ją za kieszonkowe. Mama też mi czasami kupiła coś ładnego. Koleżankom nie raz zaimponowałam jakimiś modnymi kolczykami i nie jedna sobie kupiła takie same. Z czasem zaczęłam robić zakupy online, bo było o wiele taniej.

Close Menu