Ozonowanie mieszkań w Warszawie

Ozonowanie mieszkań w Warszawie

 

Sprzątanie mieszkania przez odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie podłóg i okien, to nie wszystko, bo nadal w powietrzu się unoszą niebezpieczne bakterie i wirusy. Takie czynności nie usuną grzyba, czy pleśni wychodzących na ścinie. Dodatkowo poziom zanieczyszczeń jaki występuje w stolicy, nie ułatwia nam życia.

Samodzielnie czy zlecić usługę ozonowania?

ozonowanie warszawaOczyszczanie mieszkania z niebezpiecznych drobnoustrojów jest konieczne, jeżeli mamy małe dzieci, albo mieszkamy w bardzo zanieczyszczonym mieście. Możemy to zrobić samodzielnie, zakupując ozonator, albo skorzystać z usług profesjonalnych firm, które zrobią to kompleksowo. Popularne ozonowanie Warszawa przeprowadza najszybciej, ponieważ znajduje się tu najwięcej firm z tej branży, ze względu na duże zanieczyszczenie powietrza, które znacznie przekracza normy przez ponad sześćdziesiąt procent roku. Samodzielne ozonowanie musi się odbyć po spełnieniu kilku warunków. A mianowicie, w pomieszczeniu nie mogą się znajdować butle z gazem, wszystkie sprzęty elektroniczne należy zabezpieczyć przed bezpośrednim działaniem ozonu, z pomieszczenia muszą zniknąć wszelkie rośliny i co najważniejsze, podczas oczyszczania w pomieszczeniu nikt nie może przebywać. Identyczne warunki trzeba spełnić w przypadku, gdy usługę wykonają profesjonaliści tylko, że nie będziemy się już musieli potem martwić o czas wietrzenia mieszkania i rozpadu cząstek ozonu do bezpiecznej postaci. Po upływie około dwóch, trzech godzin, można powrócić do czystego lokalu.

Taniej jest wykonać samemu ozonowanie w Warszawie, ale bezpieczniej jeżeli skorzystamy z usług profesjonalnej firmy, która zadba o każdy szczegół. Dezynfekcję mieszkania przy użyciu ozonu, powinno się przeprowadzać profilaktycznie raz w miesiącu, a jeżeli mamy pleśń, to nawet raz w tygodniu.

 

Close Menu