Parawan zarówno praktyczny jak i dekoracyjny

Parawan zarówno praktyczny jak i dekoracyjny

Problemem dużych rodzin w małych domach zawsze był pewien brak prywatności. Czwórka rodzeństwa mająca dwa pokoje albo dwójka w jednym pokoju teoretycznie wspiera zżycie rodzeństwa, ale tak naprawdę nie pozwala na pewną dozę spokoju i komfortu pobycia samemu ze sobą. A może jest tak mało pomieszczeń, że jedno pomieszczenie pełni dwie role?

Wystarczy użyć w domu parawanu

parawany do domuRodzeństwo wcale nie jest skazane na brak prywatności. Najlepszym rozwiązaniem są parawany do domu, które nie tylko odgrodzą pomieszczenie, ale także mogą stanowić piękną ozdobę. W sprzedaży są parawany z nadrukiem, które mogą podkreślić odrębny charakter siostry uwielbiającej kucyki i jej starszego brata, który pasjonuje się motoryzacją. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić wybrany przez siebie wzór, a jeśli chcemy wybrać gotowy, wybór jest bardzo duży. Nie jedynym zastosowaniem parawanu w domu jest wyżej wymienione. Sprawdzi się on idealnie do odgrodzenia garderoby w sypialni, sypialni od salonu, gdy jest to tak naprawdę jedno pomieszczenie czy oddzielenia kuchni od jadalni. Parawan taki może być wykonany na dowolny wymiar, najczęściej spotykane są trzy lub pięcioczęściowe. Drewniane bez nadruku wyglądają bardzo elegancko i tak samo kryją to, czego nie chcemy pokazać gościom, ale parawany z nadrukowanym wzorem nadadzą pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Możemy w ten sposób wyrazić siebie.

Używając parawanu możemy rozwiązać problem małych pomieszczeń, a także gdy pomieszczenia są duże, ale jest ich mało, co wymusza na nas łączenie w jednym pomieszczeniu kilku funkcjonalności. Nie zawsze jednak chcemy aby jeden pokój pełni rolę kuchni i jadalni. Wystarczy jednak takie dyskretne i dekoracyjne odgrodzenie przestrzeni i mamy niepowtarzalne i wyjątkowe wnętrze.

Close Menu