Piżamowe przyjęcie i klocki lego technic

Piżamowe przyjęcie i klocki lego technic

Mam dzieci w wieku siedmiu lat i jest to córka oraz w wieku dziesięciu lat i jest to syn. Od swojej koleżanki z pierwszej klasy, córka dostała zaproszenie na piżamowe przyjęcie. I jak to bywa przed takim wydarzeniem trzeba iść na zakupy, musiałam swojej córce kupić nową piżamę, bo w tej co spała nie chciała iść, koniecznie chciała mieć piżamę w księżniczki.

Klocki lego technic mojego syna

klocki lego technicWięc zgodziłam się ją jej kupić, ale usiałam też kupić coś dla syna, by się nie czuł zazdrosny, że siostrze coś kupuje, a jemu nie. Synowi kupiłam nowe klocki lego ninjago, sprzedawca bardzo sobie je zachwalał mówił, że bardzo dużo osób je kupuję, więc i ja je kupiłam. Oczywiście mój syn ma mnóstwo klocków jak na przykład: specjalne klocki lego technic, ale niech mu będzie. Oprócz piżamy dla córki, musiałam zrobić też jakiś poczęstunek, gdyż nie wypada przyjść z pustymi rękami. Postanowiłam upiec ciasto z kremem czekoladowym i posypane wiórkami migdałowymi oraz kupiłam jeszcze na wagę trochę cukierków. Musiałam też odpowiednio spakować swoją córkę, gdyż po przyjęciu piżamowym, miała tam nocować. Do jej plecaczka spakowałam kapcie, piżamę, szlafrok, szczoteczkę do zębów i pastę do zębów, a także jej ulubionego misia, bez którego nie mogłaby zasnąć. Pierwszy raz nocuje poza domem, pewnie będę cały czas się denerwować i nie będę mogła zasnąć w nocy. Chyba tylko ja tak mam, czy inne matki też? Oczywiście zawiozłam córkę na przyjęcie i wróciłam do domu. Następnego dnia ją odebrałam od koleżanki, na szczęście była to sobota. Inaczej nie puściłabym córki na przyjęcie, gdyby następnego dnia miała szkołę. Była bardzo zadowolona z uczestnictwa w tym przyjęciu. Opowiadała mi w drodze do domu co robiły, ile osób było, co jadła.

Powiedziała, że wśród zabawek były lalki, klocki lego friend, misie, klocki lego dla dziewczynek i właśnie chciała abym je kupiła dla niej, gdyż bardzo spodobała jej się ta gra. Cóż mogłam zrobić kupiłam jej, a dla syna kupiłam samochodzik. Penie córka jeszcze dostanie takie zaproszenie, oby nie zbyt szybko.

Close Menu