Pomagamy w kreowaniu domu drewnianego

Pomagamy w kreowaniu domu drewnianego

Dzień dobry Wszystkim Kochani. Dziś nasz wpis będzie dotyczył szczególnej inicjatywy. Zwłaszcza dlatego, że będzie ona o tym, jak to udało nam się pewnemu małżeństwu z Krakowa wykreować ich dom.

Domy drewniane z naturalnego surowca

domy drewnianeNaszych klientów Maćka i Beatę w głównej mierze interesowały domy drewniane. Konkretyzując chodziło im o domy kanadyjskie. Nie ma w tym nic dziwnego. Są to domy, które zasługują na szczególną uwagę. Są to bardzo trwałe domy. Domy kanadyjskie, warto jest to podkreślić, są domami korzystnie wpływającymi na nasze zdrowie. Pozwalają mieszkańcom na swobodne życie. Żadną nowość jest to, że domy drewniane buduje się z naturalnego surowca, a to co zawsze jest bliżej natury, jest zdrowsze dla danego człowieka. Doceni to w szczególności ten kto posiada dzieci. Wówczas wtedy na wszystko spoglądamy nieco inaczej. Kiedy ich projekt doszedł już do skutku, przeszliśmy i my do działania. Zabraliśmy się ostro do pracy. Na samym początku omówiliśmy całą naszą wizję, sprecyzowaliśmy ją z naszymi klientami. Z racji tego, że pan Maciej i pani Beata cenią sobie, czystość, estetykę i nowoczesną formę nadaliśmy ich nowemu lokum jasnego charakteru. Skupiliśmy się na białych i beżowych barwach. To nadało nam nowoczesnego charakteru i pomogło osiągnąć to czego oczekiwaliśmy zarówno my jak i nasi klienci. Jeżeli chodzi o pozostałe kolory to dodaliśmy, także niebieski. Kolor ten gwarantuje nam spokój i prawdziwe wyciszenie. To rewelacyjne rozwiązanie w momencie gdy, chcemy na przykład odpocząć po całym dniu. Dalej zadbaliśmy o bardzo dobre oświetlenie dlatego. Uważamy, że odpowiednie światło to prawdziwa gwarancja sukcesu.

Źle oświetlone pomieszczenie może zniszczyć doszczętnie efekty pracy architekta wnętrz. Pamiętajmy o tym. Bardzo istotne jest to, abyśmy dobrali odpowiednie dodatki.

Więcej na http://www.timberbood.pl

Close Menu