Porady przez internet od agencji PR

Porady przez internet od agencji PR

W branży public relations działam już od wielu lat. Skończyłam studia na tym kierunku i wiedziałam, że chcę otworzyć swoją własną agencję. W Warszawie jest na to popyt. Jak się okazuje nawet niewielcy przedsiębiorcy decydują się na skorzystanie z moich usług.

Agencja PR jest popularna

agencja PRChcą się wyróżnić na tle konkurencji, której nie brakuje. Ja też odczuwam na swoich plecach to, że agencje PR w Warszawie stają się coraz bardziej popularne. Jako, że wszyscy jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie staramy się prześcigać w pomysłach na wypromowanie swojego przedsiębiorstwa przed innymi. Jedni decydują się organizować eventy zapoznawcze, drudzy reklamują się w sieci a ja postanowiłam wyróżnić się w inny sposób. Na swojej internetowe cyklicznie, bo co środę prowadzę PR ową pomoc online. Wieści o tym bardzo szybko się rozeszły i czasami siedzę aż do dwudziestej aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Bardzo często zgłaszają się do mnie liczne fundacje pozarządowe. Teraz, gdy za kilkanaście dni już będziemy rozliczać się z fiskusem można będzie przekazać jeden procent podatku. Pytają mnie oni na jaką kreatywną i przyciągającą uwagę reklamę się zdecydować, aby na podopiecznych tej konkretnej fundacji ludzie chętniej oddawali jeden procent a moja agencja public relations im w tym pomaga. Zdarzyło mi się także, że jednemu z moich rozmówców bardzo spodobał się zarys kampanii PR a także marketingowej dla jego firmy i nawiązaliśmy dłuższą współpracę. Moja sprawdzona agencja PR cały czas zdobywa popularność i pnie się ku górze. Cieszę się, że wszystko się tak dobrze układa. Już jutro wystawiam kolejne konsultacje.

Moja skrzynka zapchana jest zapytaniami czy na pewno jutro będę dostępna. Mam nadzieję, że taki stan będzie jeszcze trochę trwał i moja popularność się nie zmniejszy.