Pracuję jako kamerzysta

Pracuję jako kamerzysta

Przez kilka lat pracowałem jako fotograf. Robiłem zdjęcia na wydarzeniach sportowych, weselach i ślubach, imprezach kulturalnych, czasem też zdjęcia rodzinne. Praca była przyjemna i kreatywna, ale z czasem dawała mi coraz mniej satysfakcji. Chciałem się sprawdzić w nowej branży, spróbować czegoś nowego.

Kamerzysta to dobry zawód

kamerzysta w zduńskiej woliZastanawiałem się nad tym czym mógłbym się zająć, by nadal zajmować się czymś ciekawym. Chciałem też móc się tego samodzielnie nauczyć, by nadal być dyspozycyjny jako fotograf. Stwierdziłem, że kamerzysta w zduńskiej woli to ciekawe zajęcie. Początkowo mogłem filmować nawet swoim aparatem, później kupiłem profesjonalną kamerę, żeby dawać swoim klientom gwarancję wysokiej jakości rozdzielności i mieć też więcej funkcji nagrywania. Kupiłem także program do montażu, bo te darmowe miały swoje ograniczenia. Na swojej stronie internetowej umieściłem informację, że przyjmuję tez zlecenia na filmowanie. Odezwali się do mnie starzy klienci, dla których robiłem zdjęcia. Wiedzieli, że pracuję dobrze, więc i film zrobię porządnie, choć nie wrzuciłem jeszcze gotowego materiału. Na początku bardzo się stresowałem, że nie sprostam zadaniu i coś pójdzie nie tak, ale później poczułem się już pewniej i szło mi coraz lepiej. Wiadomo, praktyka czyni mistrza. Im więcej miałem zleceń tym szybciej szła mi selekcja materiału i montowanie całości. Dzięki temu mogłem przyjmować więcej zleceń w tym samym czasie, bo wiedziałem, że zawsze się wyrobię.

Zdecydowanie zajęcie się filmowaniem było dobrym rozwiązaniem. Na jakiś czas zawiesiłem ofertę fotografowania by skupić się na filmach. Rozwijam się, stale uczę, by być jeszcze lepszym kamerzystą i robić jeszcze lepsze filmy dla moich klientów. Teraz pracuję nad tym, by moja strona online była zrobiona pod kątem promocji filmów.

Close Menu