Praktyczna przyczepka rowerowa

Praktyczna przyczepka rowerowa

Większość rodziców dla swoich pociech kupuje klasyczne głębokie wózki oraz spacerówki, kiedy dzieci zaczynają samodzielnie siedzieć. Jednak są też tacy, którzy niemalże od samego początku chcę być aktywni sportowo razem ze swoimi maluchami. 

Kto korzysta z przyczepek rowerowych Qeridoo? 

przyczepka rowerowa qeridooProducent zaleca, że w przyczepkach rowerowych można bezpiecznie przewozić już dzieci, które ukończyły czwarty miesiąc życia, gdyż wcześniej nawet lekkie wstrząsy podczas jazdy mogą negatywnie wpłynąć na malucha. Z tej informacji jasno wynika, że w przyczepkach Qeridoo można przewozić dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć, a jest to możliwe dzięki wyposażeniu ich w specjalne zaczepy, w które się zapina fotelik samochodowy.  Przyczepka rowerowa Qeridoo pełni jednocześnie aż cztery funkcje, ponieważ jest wózkiem spacerowym, biegowych, służącym do jazdy na rolkach, czy przyczepką rowerową. Dzięki temu możemy razem z dzieckiem uskuteczniać aż cztery rodzaje aktywności fizycznej, które z pewnością się spodobają każdemu maluchowi. Marka Qeridoo jest znana na polskim rynku od wielu lat i oferuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęt sportowy, który posiada niezbędne certyfikaty i atesty unijne. Przyczepki są dostosowane do przewożenia jednego, lub dwójki dzieci, więc nawet mają bliźniaki, można nadaj uprawiać bieganie. Przy wyborze przyczepki, trzeba wziąć pod uwagę ogólne parametry, funkcje jakie pełni i czy posiada na wyposażeniu zamienne elementy takie jak na przykład dyszel rowerowy. 

Chcąc zakupić nową przyczepkę rowerową marki Qeridoo trzeba się liczyć z kosztem od półtora do nawet dwóch i pół tysiąca złotych. Chcąc zaoszczędzić na jej zakupie, można poszukać w internecie używanych modeli w całkiem dobrym stanie technicznym. 

Close Menu