Profesjonalna wycena wartości nieruchomości

Profesjonalna wycena wartości nieruchomości

Gdy chciałam sprzedać swój dom i przenieść się do mniejszego mieszkania, stanęłam przed sporym wyzwaniem. Wiedziałam ile włożyłam w remonty tego domu i jaki jest jego stan techniczny, dlatego nie chciałam stracić na całej transakcji. Niestety, nie znam się na wszystkich aspektach, związanych z wyceną, w związku z czym zdecydowałam się skorzystać z pomocy specjalisty.

Realna wycena wartości nieruchomości

polecany rzeczoznawca nieruchomości z WarszawyJak się okazało rozwiązać moje problemy mógł polecany rzeczoznawca nieruchomości z Warszawy. Miałam szczęście, gdyż trafiłam na najlepszego możliwego specjalistę. Rzeczoznawca dokonał dokładnych oględzin, zarówno domu, jak i całej nieruchomości oraz okolicy. Okazało się, że wartość domu określa się nie tylko ze względu na jego stan techniczny oraz wielkość, ale również na położenie. Dzięki wnikliwej analizie specjalisty, okazało się, że dom jest wart więcej niż się spodziewałam. Rzeczoznawca orzekł, że okolica jest bardzo prężnie rozwijającą się dzielnicą, która pretenduje do miana ekskluzywnej, w związku z czym wartość nieruchomości i budynków w jej obrębie zdecydowanie w ostatnich latach wzrosła. Jak się okazało rzeczoznawca podał cenę, adekwatną do realnej wartości rynkowej. Zdecydowałam się więc na wystawienie nieruchomości w sugerowanej cenie, jako dowód dołączając właśnie ekspertyzę rzeczoznawcy. Jak się okazało ekspert miał na tyle dobre opinie, że zaraz znalazł się kupiec, sugerujący się właśnie ekspertyzą rzeczoznawcy.

Decydując się na sprzedaż domu bardzo zależało mi na tym, aby nie stracić na całej transakcji. Na szczęście udało mi się znaleźć profesjonalnego rzeczoznawcę specjalizującego się w wartości nieruchomości, dzięki której poznałam rzetelną wycenę domu. Muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Close Menu