Projektuję stronę ze standami

Projektuję stronę ze standami

Strony internetowe projektuję tylko dla znajomych. Nie zajmuję się zleceniami od klientów, ponieważ zawodowo się tym nie zajmuję i nie mam tak naprawdę na to czasu. Pracuję jako programista w dużej spółce i to zajęcie jest bardzo czasochłonne.

Standy w ofercie klienta

standyKiedyś Mariola prosiła mnie, bym założył stronę dla jej chłopaka, który rozpoczął działalność i się zgodziłem. Trwało to trochę czasu, ale ostateczny efekt był powalający. Od tygodnia mój ojciec prosi mnie o zaprojektowanie strony internetowej dla swojego przyjaciela. Nie raz mówiłem, że nie dysponuję odpowiednią ilością czasu, ale ostatecznie się zgodziłem przemyśleć temat. Od taty dowiedziałem się, że facet sprzedaje regały sklepowe, wagi, chodziarki i regały magazynowe. Zaskoczyłem się jego obszarem działalności, bo jak wspomniał ojciec ma jeszcze w ofercie stojaki reklamowe, telebimy czy też stojaki na ulotki, które wykonuje z jakiegoś podobno najlepszego tworzywa. Oczywiście solidnie wykonane standy też ma w ofercie i stwierdziłem, że u niego można tak naprawdę kupić wszystko. Z uwagi na szeroki zakres oferowanych produktów wiedziałem, że ten projekt nie pójdzie mi tak gładko i będzie wymagany większy nakład czasu. Same regały magazynowe będę pewnie wprowadzał cały wieczór a standy to będę musiał również szczegółowo opisać. Uznałem ostatecznie, że zgodzę się pomóc i poprosiłem, by ojciec zebrał niezbędne mi dane od swojego przyjaciela. Poczytałem jeszcze co to dokładnie są te standy, ponieważ wpadłem na kilka ciekawych rozwiązań i chciałem je zastosować. Stojaki reklamowe będzie mi najłatwiej wprowadzić bo z tym nie będzie za dużo zajęcia.

Dane ojciec przyniósł mi już następnego dnia. Znajomemu naprawdę zależało na tym projekcie i chyba już wcześniej miał wszystko przygotowane. Dla mnie lepiej.

Close Menu