Przygotowuję biznesplan o holowaniu

Przygotowuję biznesplan o holowaniu

Na uczelnię muszę przygotować biznes plan na zaliczenie przedmiotu z bardzo wymagającym profesorem. Postanowiłem opisać auto pomoc. Uwielbiam branżę motoryzacyjną i często oglądam różne filmy czy programy, z których można się wiele na ten temat dowiedzieć.

Holowanie zawsze potrzebne

holowanie Postanowiłem opisać firmę, którą zostanie założona w Warszawie. Warszawa to spore miasto i na pewno duża ilość osób pozwoli na długie funkcjonowanie firmy. Autoholowanie jest dosyć popularną branżą. Sporo osób korzysta z takiej pomocy. Postanowiłem założyć, ze moja firma będzie dostępna przez całą dobę. Niestety często zdarza się tak, że najwyższej jakości holowanie w Warszawie jest potrzebne wieczorami czy nawet święta. Jeżeli moja firma byłaby zamknięta wieczorami i w święta to klienci korzystaliby z pomocy mojej konkurencji i byłbym na tym sporo stratny. Pomoc drogowa musi być dostępna dla klientów. Założyłem, ze moja siedziba będzie znajdowała się w centrum miasta Warszawa. Klienci będą mogli skorzystać z trzech numerów. Zależy mi, żeby dodzwaniali się do mnie w miarę możliwości za pierwszym razem. Zatrudnię osoby, które będą zajmowały się odbieraniem telefonów i kierowaniem specjalistów, którzy będą rozwiązywać problemy. Mechanika pojazdowa 24h musi być wykonywana przez nas na najwyższym poziomie. Zadowolenie klientów, którzy będą korzystać z moich usług jest dla mnie najważniejsze. Zadowoleni klienci będą polecać moje usługi następnym klientom i dzięki temu moja firma będzie się rozwijać i dobrze funkcjonować. Auto pomoc została przez mnie dobrze opisana. W biznes planie umieściłem wszystkie potrzebne wydatki, które będę musiał ponieść na uruchomienie firmy i prowadzenie jej na wysokim poziomie.

Pomoc drogowa musi być dostosowana do różnych sytuacji. Wydatki na rozpoczęcie biznesu są spore ale szansa powodzenia i utrzymania firmy na rynku jest duża.

Close Menu