Skuteczna agencja detektywistyczna

Skuteczna agencja detektywistyczna

Muszę przyznać, że początkowo nie byłam przekonana do wynajmowania agencji detektywistycznej. Wydawało mi się, że tego typu działania są odpowiednie w celu stworzenia fabuły filmu, bądź serialu, za to w życiu codziennym jest to zbędne. Jak się okazało nie byłam świadoma, jak bardzo się myliłam, a wszystko za sprawą moich ostatnich przeżyć.

Profesjonalne działania agencji detektywistycznej

agencja detektywistyczna działająca we WrocławiuOd kilku miesięcy miałam problem z alimentami, które miałam otrzymywać od byłego męża, na rzecz utrzymania trójki naszych dzieci. Mąż zwyczajnie przestał płacić, a gdy zgłosiłam sprawę stosownym organom, okazało się że były mąż nie posiada żadnego majątku ani dochodów. Wiedziałam, że jest to kłamstwo, więc stwierdziłam że pomóc mi może agencja detektywistyczna działająca we Wrocławiu. Jak się okazało detektywi mają między innymi w ofercie zebranie dowodów w celu ujawnienia wszystkich źródeł dochodów, nawet takich, które nie są zgodne z prawem zarówno w rozumieniu kwestii podatkowych, jak i kodeksu karnego. Detektywi działali bardzo sprawnie i bardzo szybko dostarczyli mi dowody na nieuczciwość męża. Okazało się, że posiada on spore dochody i bardzo duże oszczędności, które jednak znajdują się w formie gotówki, w celu zatajenia ich wysokości. Dzięki skutecznemu zebraniu dowodów przez detektywów udało się udowodnić, że mąż jest w stanie płacić mi alimenty w związku z czym sąd zobowiązał go do uiszczenia zaległości.

Decydując się na zatrudnienie agencji detektywistycznej zależało mi na zebraniu dowodów na zatajenie przez mojego byłego męża dochodów. W związku z profesjonalnymi działaniami detektywów udało się szybko i skutecznie wykazać nieprawidłowości w działaniach byłego męża i uzyskać nakaz zapłaty pieniędzy, które od kilku miesięcy mi zalegał.

Close Menu