Słynna biżuteria sław

Słynna biżuteria sław

Sława, któż o niej nie marzył. Sława wiąże się z rozpoznawalnością na ulicy, ale i z pieniędzmi. Na co jednak wydawać te góry dolarów, kiedy mamy już wille z basenem i sportowy samochód w garażu? Kobiety potrafią lokować niezliczone kwoty głownie na cztery rzeczy: ubrania, buty, torebki i oczywiście – biżuterię.

Jak bransoletka dodaje blasku?

bransoletki celebrytkiCelebryci kochają błyszczeć. Lady Gaga na ostatnim rozdaniu Oskarów olśniła wszystkich ogromnym diamentem na swej piersi. Któż nie lubi czytać o tym, jakie bransoletki celebrytki kochają najbardziej, jakie dostają od narzeczonych czy wystawiają na aukcje charytatywne. Biżuteria to kwintesencja bogactwa i piękna. Kobieta najlepiej wygląda odziana w kolczyki, naszyjnik i bransoletkę, nawet pojedynczo i wyłącznie (co zobrazowano w Titanicu). Portale plotkarskie aż huczą o drogich dodatkach znanych ludzi. Trzeba jednak przyznać, że nie wszyscy obnoszą się z bogactwem. Często jawi się zależność, wg której im ktoś jest bogatszy – tym skromniejszy. Większość jednak nie omieszka zabłysnąć, dosłownie i w przenośni, gdy tylko nadarzy się okazja. Biżuteria nie tylko dodaje pewności siebie. Ale i stanowi o statusie danej osoby. Dlatego tak chętnie po nią sięgamy. To także nieodzowny symbol uczuć, dlatego mężczyzna oczarowany kobietą, której bransoletka dodała blasku, pragnie dać jej kolejną piękną błyskotkę. A pewnego dnia i skrzący się diamencik  wtopiony w pierścionek zaręczynowy.

Interesuje nas życie innych, a szczególnie osób znanych, bo są one dla nas wzorem. Może nie zawsze wzorem obycia, ale często symbolem sukcesu. Pragniemy je naśladować w podświadomej nadziei, że nas samych spotka podobna sława. Stąd moda na usta i obfite biodra Kardashianek, oraz kosmetyki Rihanny. Podpatrujemy ubiór gwiazd, ich fryzury. Biżuteria, która szczególnie podkreśla luksus, w tym zestawieniu nie pozostaje obojętna. Bowiem to diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety.

Close Menu