Smaczna restauracja w Opolu

Smaczna restauracja w Opolu

Moją przyjaciółkę poznałam przez internet już z 10 lat temu. Mieszkałyśmy daleko od siebie, ale odwiedzałyśmy się regularnie dwa razy w roku. Tym razem była moja kolej, żeby ją odwiedzić. Mamy taką zasadę, że zawsze gotujemy sobie coś smacznego, jednak tym razem remont mojej przyjaciółki pokrzyżował jej plany podania mi czegoś wykwintnego.

Obiad w znakomitej restauracji

restauracja w OpoluStwierdziła jednak, że nie możemy być głodne i zamiast zamawiać pizzy, zabierze mnie do miasta, żeby zjeść coś w jakiejś smacznej restauracji. Tam gdzie trafiłyśmy, to był podobno bardzo dobry wybór i najlepsza restauracja w Opolu, oceniana bardzo wysoko. Zastanawiałam się tylko, czy skoro takie wszystko luksusowe tam, to czy się najem. Bo często w takich miejscach podają małe porcje, a ja należę do osób, które lubią sobie zjeść i to dość dużo. Dlatego od razu spojrzałam na menu. Przyznam, że było bardzo szerokie i rozbudowane, zainteresowało mnie kilka pozycji. Na szczęście, koło nazwy dania, w nawiasie było napisane ile jest gram danej potrawy.Stwierdziłam, że spokojnie najem się porcją 400 gram i dodatkowo jeszcze jakimś pysznym koktajlem owocowym. Mój żołądek mógł czuć się bezpiecznie. Zamówiłam sobie spaghetti z klopsikami, zamiast zwykłym mięsem wmieszanym w makaron. Zawsze byłam ciekawa, jak smakuje spaghetti z klopsikami. Przyznam, że był to rewelacyjny pomysł i wspaniale smakowało. Od razu spałaszowałam wszystko.

Moja przyjaciółka z kolei zamówiła sobie krewetki w sosie koktajlowym z mixem różnych sałat, ponieważ wręcz szalała za owocami morza. Ja tam wolałam zwykłe, tradycyjne potrawy. Dobrze, że każda z nas mogła wybrać sobie coś, co jej smakowało i do tego najeść się do syta. Nawet kolacji nie mogłam później zjeść, ten obiad był bardzo sycący.

Close Menu