Solidny Kross Hexagon 7.0

Solidny Kross Hexagon 7.0

Rowery górskie to bardzo specyficzny segment. Znajdziemy tu sprzęty w bardzo niskich, ale też bardzo wysokich cenach. Jednoślady górskie różnią się przede wszystkim jakością osprzętu oraz tego, z jakich komponentów je wykonano. 

Górski Hexagon 7.0 od Krossa 

kross hexagon 7.0Jednoślady firmy Kross, należą do jednych z najlepszych na rynku. Potwierdza to ilość sprzedanych rowerów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Warto nadmienić, iż jest to polska firma, która jest na rynku od ponad trzech dekad. Dlatego też, jako, że firma jest rodzima, możemy liczyć na dużo niższe ceny, niż te, które spotkamy u konkurencji. Kross Hexagon 7.0 to propozycja dla wszystkich, którzy lubią czuć komfort, ale jednocześnie adrenalinę. Dzięki wyjątkowo lekkiej, aluminiowej ramie, waga całkowita roweru to czternaście i pół kilo. W Hexagonie 7.0 mamy do wyboru koła o rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala, ale także dwadzieścia dziewięć cali. Wersja na większych kołach jest nieco droższa, ale jest to kosmetyczna różnica. Jeżeli chodzi o hamulce, to w Hexagonie znajdziemy hydrauliczne tarczówki od najlepszego, japońskiego producenta. Koszt jednośladu to niewiele ponad dwa tysiące złotych. W porównaniu z ofertami konkurencji, to przy tej jakości, cena niemal promocyjna. Kross Hexagon sprawdza się w każdych, nawet najcięższych warunkach terenowych i atmosferycznych. Jeżeli chcemy zakupić popularną „siódemkę”, najlepiej zrobić to w sklepie internetowym producenta, lub też u autoryzowanych dealerów marki. 

Nie każdy rower górski jest godny polecenia, jednak w przypadku Hexagona 7.0 można to zrobić z czystym sumieniem. To rower solidny i sprawdzony w najtrudniejszych warunkach, dlatego też nie jest dziwne, że Hexagon „siódemka”, cieszy się tak wielką popularnością.

Close Menu